study questions

Study questions

Quick help with homework exercise
or

Coulombuv zakon

Dvě malé kuličky nesoucí náboje Q, = +50 nC a Q₂ = +10 nC jsou umístěny ve vakuu ve vzdálenosti 4 cm od sebe. Jak velkými silami na sebe působí? Nakresli obrázek, jak síly působí =-10 Dvě malé kuličky nesoucí náboje Q₁ = +50 nC a Q₂ = nC jsou umístěny ve vakuu ve vzdálenosti 4 cm od sebe. Jak…

Petra V.

Nerovnice s absolutní hodnotou

Dobrý den. Potřebovala bych pomoc s úkolem z matematiky. Žádné příklady jsem na to nepočítali. Předem děkuji za odpověď.

Petra V.

Nerovnice

Dobrý den. Potřebovala bych pomoc s příklady z matematiky. Dostanu se bez problémů k nulovým bodům, ale nevím, jestli se mají dělat z čitatele, jmenovatele, nebo z obojího. Přikládám i vzorový příklad. Z něj toho ale moc nevyčtu. Předem děkuji za odpověď.

Barbora V.

Výroková logika

Dobrý den, mohu poprosit o kontrolu čtyř příkladů na výrokovou logiku? Jedná se o tabulky pravdivostních hodnot a rozhodnutí, zda jsou výroky pravdivé či ne. Děkuji moc.

Nataliya P.

Jak tohle vypočítat

Vejde se kapalina z krychle o hraně 7 dm a z kvádru o rozměrech 5 dm;20 cm a 0,7 m do nádoby o objemu 0,5 hl ?

Karin J.

Nerovnica

Mohla by som poprosiť niekoho o postup k nerovnici |2x + 1| − |3 − x| ≥ x ?

Jakub B.

Mechanika tuhého tělesa (Mechanika/Fyziky

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit s následujícím příkladem (viz. foto). Předem děkuji za ochotu.

Tomáš O.

Dobrý den, můžete mi prosím pomoct s těmito úlohami?(viz obrázek)

Informace jsme ve škole skoro nerozebírali. Nevím si rady.

Jana M.

management

Prosím o pomoc v zodpovězení těchto otázek 1) Co nezahrnuje definici slova „moc“? a) udržitelná schopnost dosahování cíle a zamyšlených výsledků b) střet dominancí určité vůle, schopnost protlačit ve společnosti svou vůli i přes odpor druhých c) specifický styl chování, kdy jedni lidé přikazují a…