Michael M.

Michael Mills-Flynn
Účet ověřený:
anglický jazyk
Strelice u Brna, 66447
Doučuje i přes skype / internet
120Kč - 320Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
70% zodpovězených zpráv

All lessons will focus on what is important to you: - From basic to advanced conversation – Situational English: either work related, university, socialising, shopping, telephone etc – Prepare for Cambridge PET, FCE, CAE, CPE, IELTS /English language/IELTS exams – Improving essay writing – Proof reading / checking work for grammar and correct punctuation. Contact me for futher details. MichaelReference

Naprostý souhlas s předchozí referencí. Objednali jsme pro syna 10 lekcí angličtiny přes skype. První 2 lekce bez problémů, další bez předchozí omluvy ze strany učitele neodučeny. Po dlouhém shánění lektora pak ještě 2 proběhly v náhradních termínech (ovšem jen se zvukem, bez obrazu). Poté již jen na skypu zpráva naprosto smyšleně dehonestující našeho syna s oznámením, že výuka končí. Následné četné pokusy o kontakt marné, telefonní číslo nedostupné, naprosto neúspěšná i snaha osobně vymoci zbytek peněz nazpět. Jedním slovem příšerné chování. Rád bych dal jen záporné hvězdy, ale referenci nelze uložit bez označení aspoň jedné.

Radek Š. - 14. 11. 2017

Dobrý den, nemyslel jsem, že budu někdy z někoho tak znehucený jako nyní z tohoto pána. Naprostá tragédie, nenaleťte prosím jako já. Objednal jsem si 10lekcí přes skype-naláká Vás na 1 lekci zdarma(telefonní číslo na mobil na stránkách tohoto pána je nefunkční).Ve smluvené časy je bez omluvy nedostupný. Je to podvodník, nenaleťte jako já. Vrácení peněz řeším podáním trestního oznámení. Chování pána je jako z pralesa,jednu hvězdu jsem dal, aby mně systém pustil dále, nedal bych nic.

František S. - 5. 10. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci