Jak to funguje?


Jsem student.Pro studenty

Jsem doučovatel.Pro doučovatele

Pro studenty

Vyber si doučovatele

Kvalitní doučovatele najdeš pomocí vyhledávacího formuláře. Stačí zadat tvoje město a předmět, ve kterém se chceš zdokonalit.

Zaregistruj se bleskově

Zaregistrovat se můžeš bleskově přes sociální sítě nebo klasicky emailem a heslem. Konverzaci s doučovatelem můžeš zahájit přímo v jeho profilu pomocí kontaktního formuláře.

Je to zadarmo!

Svoji peněženku budeš potřebovat teprve až při platbě doučovateli. Cenu si dohodneš přímo s doučovatelem.
Čti dál...

Časté otázky studentů

Nedaří se mi najít doučovatele. Co mám dělat?

Zkus při vyhledávání zadat jiný název předmětu. Snaž se vybrat si z nabídky, kterou uvidíš při psaní předmětu do políčka. Když ani to nezabere, pak se nám, prosím, ozvi. Pokusíme se ti pomoci najít dobrého doučovatele.

Dostane doučovatel moje kontaktní údaje?

Ne. Tvé kontaktní údaje chráníme a učiteli je můžeš poskytnout až když budeš chtít ty. Například když se dohodnete na první hodině doučování.

Můžu mít hodiny online?

Ano. Při vyhledávání můžeš také zaškrtnout políčko s ikonkou malé kamery. Zobrazí se také doučovatelé, kteří učí jen online.

Pro doučovatele

Vytvoř si profil

Registrace je bezplatná a trvá jen pár minut.
V profilu dej studentům vědět, co a kde doučuješ. Neboj se otevřeného a osobního přístupu. Pochlub se svými diplomy a úspěchy. Na našem blogu najdeš také tipy, jak si vytvořit úspěšný profil.

Buduj si reputaci

Reaguj na poptávky od studentů, získávej reference, komunikuj. To všechno ti přidá na důvěryhodnosti. Aktivitou získáš první příčky ve vyhledávání. Svůj profil můžeš doplnit o další fotky a diplomy. Po vyplnění profilu tě budou moci najít a oslovit všichni studenti. To, jak působí tvůj profil, je velmi důležité.

Získej studenty

S kvalitním profilem nebudeš mít o studenty nouzi. Odpověz studentům na otázky a dej jim vědět, jak pracuješ. Přesvědč je, že jsi pro ně správná volba.

S aktivním balíčkem můžeš studentovi napsat okamžitě a dále s ním komunikovat bez dalších poplatků a omezení.
Čti dál...

Časté otázky doučovatelů

Co když mě po vytvoření účtu neosloví žádný student?

Dáme ti několik dobrých rad, jak si vylepšit profil a komunikovat se studenty. Jsme si téměř jistí, že když se budeš snažit, výsledky se dostaví. Kdyby to trvalo příliš dlouho, rádi si s tebou popovídáme a společně zkusíme najít cestu, jak bychom ti pomohli.

Jak se dozvím, že mě někdo oslovil?

Když ti student odepíše přes portál, pošleme ti e-mailem notifikaci, abys měl(a) možnost ozvat se studentovi zpátky. Věnuj tomu, prosím, pozornost. Někteří studenti jsou náročnější a na tvoji odpověď čekají dost netrpělivě. Rychlou odpovědí tvoje šance na úspěch výrazně stoupá.

Proč se za kontaktování studentů platí?

Za komunikaci se studenty se platí opravdu drobný poplatek, díky kterému se můžeme provozování a zlepšování portálu věnovat naplno. Bez toho to bohužel nejde. S aktivním balíčkem můžeš komunikovat s libovolným počtem studentů celý měsíc a svou šikovností můžeš investici zúročit i stonásobně.