ChemieAnna B.

Anna Bodnárová
Účet ověřený:
chemie - sš, chemie - zš, chemie - vš
Praha, 140 00
Doučuje i přes skype / internet
400Kč - 600Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
2h průměrná rychlost odpovědi

Mám vysokoškolské vzdělání v oblasti chemie a 20 let pedagogické praxe . Pomáhám studentům porozumět chemii. Doučuji na všech úrovních včetně VŠ chemie a HL (high level) chemie v programu IB (International Baccalaureate).Nabízím přípravu na lékařskou fakultu, farmacii, veterinu, přípravu k maturitě, ke zkouškám, výklad, procvičování i přezkoušení učiva. Nabízím i vysoce kvalitní doučování přes internet. Jako profesionální kouč uplatňuji v průběhu konzultace metody zaměřené na práci s Vaším osobním potenciálem.Reference

Nemám jedinou výtku. Hledala jsem doučování celkem na poslední chvíli, jelikož jsem se v maturitním ročníku na sřední rozhodla, že z umělecké školy chci jít na chemickou fakultu. Bála jsem se, že když někoho zkontaktuji, setkám se spíš s určitou skepsí. Paní Bodnárová mě však naopak ještě podpořila a toto mé rozhodnutí a odvahu spíše ocenila a obdivovala. To mi do začátku moc pomohlo. Cokoliv jsem nechápala mi vysvětlila, mohla jsem se na otázku zeptat klidně 10x a stále měla trpělivost. Ve zkratce - je to paní Učitelka s velkým U. Kéž bych potkala více takových v minulosti. Vše dopadlo dobře, byla jsem přijata na všechny 3 obory a nemůžu se dočkat naší další spolupráce! Děkuji, paní Učitelko

Lucie D. - 23. 5. 2020

Vřele paní učitelku doporučuji, na poslední chvíli jsem potřebovala dovysvětlit celkem dost látky na přijímačky na veterinární univerzitu do Brna, absolutně bez problému. Vše mi bylo skvěle a trpělivě vysvětleno, způsob doučování paní učitelky mi velmi vyhovoval - vše názorně ukáže, nakreslí, zopakuje pokud je třeba. Tímto bych jí chtěla poděkovat, protože díky jejímu profesionálnímu přístupu se můžu radovat z přijetí :).

Karolina B. - 14. 8. 2019

Paní učitelku vřele doporučuji. Vše krásně a srozumitelně vysvětlí. Vždy na všechny otázky odpoví. Moc mi pomohla s chemií, se kterou jsem si nevěděla rady. Díky ní jsem udělala zkoušku z chemie.

Simona K. - 4. 7. 2019

Paní učitelku můžeme vřele doporučit. Profesionální přístup, vždy skvěle připravená a je velmi milá. Syn si zlepšil prospěch, takže za nás určitě doporučujeme.

Marcela B. - 4. 6. 2019

Paní učitelku mohu vřele doporučit! Během několika sezení mi pomohla s připravou na zápočet a následně i zkoušku z anorganické chemie. Paní učitelka dokáže vysvětlit látku velice jasně a na dobrých příkaldech, které jsou velmi podobné skutečným reakcím.

Daniel M. - 15. 1. 2019

Paní učitelku doporučuji, bez jejího vysvětlení bych látku nepochopila :)

Claudia E. - 7. 1. 2019

Měla problém z chemie . Rychle pani učitelka se ozvala a pak všechno pochopila .

Yelyzaveta K. - 23. 12. 2018

Všechno jsem mohla pochopit

Yelyzaveta K. - 23. 12. 2018

Paní učitelku mohu jen doporučit. Potřebovala jsem pomoc se zkouškou z organické chemie, kterou jsem měla už za týden, ale paní Bodnárová mi byla ochotná konzultaci poskytnout velmi rychle a profesionálně. Na konzultaci se předem i připravila. Vše mi dobře a srozumitelně vysvětlila a moc se mi líbilo, že ukazovala i proč je to právě takhle. Oceňuji také příjemné vystupování a v případě potřeby se na paní Bodnárovou ráda znovu obrátím.

Monika C. - 24. 6. 2018

Dobrý deň, pani učiteľku veľmi doporučujem. Zrozumiteľné vysvetľovanie zamerané na pochopenie prečo to tak je a prečo to tak prebieha nie iba na teoretické základy. Príjemné vystupovanie a spoľahlivosť. :)

Nikola L. - 7. 5. 2018

Paní Bodnárová je výborná, spolehlivá, doučování chemie je ohromně efektivní. Syn propadl na gymnáziu v pololetí z chemie a během dvou až tří měsíců získal tři dvojky a nemá problém. Paní Bodnárové velice děkujeme a určitě se na ní budeme nadále obracet a budeme jí doporučovat. Michaela Š. 20. 4. 2018

Michaela Š. - 20. 4. 2018

Anna B. je člověk na kterého se mohu spolehnout. Vždy mi pomohla, je vstřícná, její vysvětlení látky je srozumitelné a jasné. Chtěla bych především zdůraznit její laskavost a spolehlivost. Doporučuji. Alla M.

Alla M. - 19. 4. 2018

Rychlá odezva a velmi srozumitelné vysvětlení problému.

Pavla P. - 19. 4. 2018

Dobrý den. Paní učitelku velmi doporučuji. Byla jsem velmi mile překvapena, byla ochotná nám konzultaci poskytnout velmi rychle a profesionálně, látku v jednoduchosti vysvětlila. Oceňuji velice příjemný přístup. Všem doporučuji !!! Zcela jistě se na paní Bodnárovou v případě potřeby znovu obrátím.

Jana Č. - 10. 4. 2018

Dobrý den. Paní učitelku velmi doporučuji. Byla jsem velmi mile překvapena, byla ochotná nám konzultaci poskytnout velmi rychle a profesionálně, látku v jednoduchosti vysvětlila. Oceňuji velice příjemný přístup. Všem doporučuji !!! Zcela jistě se na paní Bodnárovou v případě potřeby znovu obrátím.

Jana Č. - 10. 4. 2018

Dobrý den! Anna Bodnarova je nejlepší učitelka z chemie. Probírali jsme Anorganickou chemii všcht. Jediná že všech učitelů, koho jsem potkala v životě, kdo snaží vysvětlit, proč to je tak, jak to funguje. Hodně dobře vysvětluje reakce, a dává to do systému. Děkuju ji moc. (P.S. Promiňte mou češtinu, jsem z Ruska) Amineva K.

Amineva K. - 29. 1. 2018

Lektorku mohu vřele doporučit. Během krátkého časového úseku mi paní Bodnárová byla schopna jasně vysvětlit několik vysokoškolských témat z chemie , v jejichž oblasti jsem zaznamenal výrazné zlepšení.

Jakub Č. - 28. 1. 2018

Paní učitelka látku dceři perfektně vysvětlila.Má příjemné vystupování a hodina výborně vedena.Poskytla nám velmi rychlý termín konzultace.

Lenka Š. - 15. 11. 2017

Chtěla bych poděkovat paní Anně za doučování analytické chemie. Dcera z tohoto předmětu propadala, již po pár lekcích došlo k výraznému zlepšení prospěchu.

Lenka H. - 2. 6. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci