Anna B.

Anna B.

Odpovídá do 3 hod., na 100% zpráv
100% 3 hod
Přijímá nové studenty

Anna B.

Přijímá nové studenty

Chemie

  • Doučuje také online
  • Od  700 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 700 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:
Popis Reference

Popis

Mám vysokoškolské vzdělání v oblasti chemie a 25 let pedagogické praxe . Pomáhám studentům porozumět chemii. Doučuji na všech úrovních včetně VŠ chemie a chemie v programu IB. Nabízím přípravu na lékařskou fakultu, farmacii, fakultu veterinárního lékařství, přípravu ke zkouškám i k maturitě. Jako certifikovaný profesionální kouč uplatňuji v průběhu konzultací přístup a metody zaměřené na práci s Vaším osobním potenciálem.

Reference (22)

Lenka G.

Lenka G.

Neověřená reference

Paní Bodnárová mě kompletně připravila na přijímací zkoušky z chemie na VOŠZ pro dentální hygienistky Praha. Paní Bodnárová je velmi přátelská, trpělivá a systematická. Chemii umí srozumitelně a jednoduše vysvětlit. Je profesionálkou ve svém oboru. Doprovázela mě i prvním ročníkem, kde se probírala celá středoškolská chemie. Za její pomoc jsem jí velice vděčná a její doučování vřele doporučuji. Bez její pomoci bych se nezvládla připravit a studovat tuto školu. Mockrát Vám děkuji a ať se Vám daří. Lenka Gráczová

Anežka H.

Anežka H.

Neověřená reference

S paní Bodnárovou se již budu znát čtvrtým rokem a nemohla jsem potkat milejší a profesionálnější přístup, což se vzdělávání týče. Tato spolupráce mi přinesla do života jen dobré. Nejprve mi paní Bodnárová velmi pomohla při přestupu ve druhém ročníku na náročnější gymnázium. Látku z chemie mi vždy perfektně vysvětlila. Poukázala na časté nejasnosti a také jsem vždy měla pocit, že po každé hodině s ní chemii více a více rozumím a také mě každé hodiny velice bavily. Vždy, když jsem si nebyla čímkoliv jistá (a to paní Bodnárová vždy poznala) mě dokázala podpořit, povzbudit a díky jejímu úžasného přístupu jsem si začala i více věřit. Když jsem se rozhodla, že si zkusím vyplnit sen a začnu se připravovat na přijímací řízení na medicínu. Paní Bodnárová byla jasná volba, obsah chemie, který se vyskytuje v přijímacím řízení sestavila, tak aby mi vše dávalo smysl a aby látka navazovala. Podle sestavených témat jsme postupovaly od začátku září až po únor. Vše jsme stihly s časovou rezervou krásně probrat. Opakování pak bylo velmi lehké, látku jsem měla úžasně zajetou. Z maturitní zkoušky z chemie jsem se díky její práci nemusela nijak stresovat, obsah na přijímací řízení byl dostačující i k maturitě. A očekávané výsledky přijímacích zkoušek byly velice pozitivní a napoprvé jsem se dostala, jak na všeobecné lékařství, tak i na zubařinu do Prahy.Pokud si nevíte rady v oblasti chemie, či máte zájem dostat se na vysokou školu, kde se chemie vyskytuje v přijímacím řízení. Jistě mohu jen a jen doporučit. A paní Bodnárové patří mé největší poděkování.

Kristýna K.

Kristýna K.

Neověřená reference

Jsem studentkou 3. ročníku gymnázia a v této době online výuky je pro mě nelehké pochopit látku. Paní profesorka mi milým způsobem problematiku vysvětlila a já napsala testy na výbornou.

Lucie D.

Lucie D.

Neověřená reference

Nemám jedinou výtku. Hledala jsem doučování celkem na poslední chvíli, jelikož jsem se v maturitním ročníku na sřední rozhodla, že z umělecké školy chci jít na chemickou fakultu. Bála jsem se, že když někoho zkontaktuji, setkám se spíš s určitou skepsí. Paní Bodnárová mě však naopak ještě podpořila a toto mé rozhodnutí a odvahu spíše ocenila a obdivovala. To mi do začátku moc pomohlo. Cokoliv jsem nechápala mi vysvětlila, mohla jsem se na otázku zeptat klidně 10x a stále měla trpělivost. Ve zkratce - je to paní Učitelka s velkým U. Kéž bych potkala více takových v minulosti. Vše dopadlo dobře, byla jsem přijata na všechny 3 obory a nemůžu se dočkat naší další spolupráce! Děkuji, paní Učitelko

Karolina B.

Karolina B.

Neověřená reference

Vřele paní učitelku doporučuji, na poslední chvíli jsem potřebovala dovysvětlit celkem dost látky na přijímačky na veterinární univerzitu do Brna, absolutně bez problému. Vše mi bylo skvěle a trpělivě vysvětleno, způsob doučování paní učitelky mi velmi vyhovoval - vše názorně ukáže, nakreslí, zopakuje pokud je třeba. Tímto bych jí chtěla poděkovat, protože díky jejímu profesionálnímu přístupu se můžu radovat z přijetí :).