Doučování angličtiny přes Skype za výhodnou cenuVeronika K.

Veronika Kubenkova
Účet ověřený:
anglický jazyk, biologie
Celá Čr, 73901
Doučuje i přes skype / internet
160Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
80% zodpovězených zpráv
3h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím doučování anglického jazyka především prostřednictvím Skypu. Jsem studentkou VŠ a angličtina je součástí mého života již několik let. Život byl a stále je můj nejlepší učitel. Poprvé jsem měla možnost se s angličtinou setkat v Rumunsku, kde jsem studovala střední školu British school of Bucharest a po návratu do Čr pokračovala na 1st International school of Ostrava. Nyní i přesto, že nestuduji angličtinu, se sní setkávám každý den a ráda se o ní s Vámi podělím.

Doučuji jak děti, tak i dospělé. K výuce používám své učebnice a materiály na procvičení gramatiky a slovní zásoby. Hodiny zaměřuji především na konverzaci na různá témata a na hodiny propojené gramatikou. V případě zájmu zadávám i "domácí úkoly" (poslechy, čtení...).Reference

Slečnu Veroniku mohu určitě doporučit. Vždy připraví a zašle s předstihem podklady na nadcházející se hodinu, datum i čas na který se domluvíme platí. Hodiny s Veronikou nejsou nudné a ani "okoukané". A hlavně, je to usměvavá a vždy pozitivně naladěná sympaťanda a díky této pozitivní energrii učení baví a vy se těšíte na další lekci.

Martin H. - 29. 7. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci