Zkušený učitel pro všechny kategorie všeho věkuJA L.

JA LGarcia
Účet ověřený:
španělština - začátečník, španělský jazyk - pokročilý, španělský jazyk - business
Doučuje i přes skype / internet
dopoledne, po obědě, večer, víkend
90% zodpovězených zpráv
2h průměrná rychlost odpovědi

Jsem španělský rodilý mluvčí (česko-kolumbijské národnosti), který má zkušenosti s výukou španělštiny na každé úrovni (od začátečníků po businesse španělštinu). Můžu nabídnout lekce španělštiny buď v češtině nebo v angličtině. Jsem k dispozici na Skypu. Jsem interaktivní a rád přijímám zpětnou vazbu od svých studentů.

I am a Spanish native speaker (Czech-Colombian national) who has experience teaching Spanish at any level (From beginners to Spanish for businesses). I may deliver the classes of Spanish either in Czech or in English. I am available on Skype. I am interactive and I like to receive the feedback from my students.Reference

Jorge je skvělý učitel a velmi mi pomohl s mou španělštinou. Na hodinách děláme velmi praktické věci a hodně mluvíme, takže jsem v mluvené španělštině udělala velký pokrok. Hodiny s Jorgem velmi doporučuji!

Natálie V. - 15. 11. 2019

Jorge je výborný lektor a skvělý člověk. Vždy připravený, vstřícný a flexibilní vzhledem k potřebám studenta. Sama pracuji jako lektorka angličtiny a na výuku mám specifické a poměrně vysoké nároky. Jorgeho můžu 100% doporučit. Lekce jsou přínosné a zajímavé. Osobně mi vyhovuje možnost výuky španělštiny přes angličtinu.

Pavla Ž. - 23. 9. 2018

Nemůžu vytknout vůbec nic :) S výukou jsem naprosto spokojená. Hodina vždy uteče jak voda, baví mě a je velmi přínosná. 100% doporučuji!

Zuzana S. - 11. 9. 2018

Hodiny jsou pro me velmi prinosne, velmi ocenuji pristup pana ucitele, je opravdu clovek na spravnem miste. Vzdy ma hodiny dobre pripravene a zaroven se clovek dozvi spoustu novych informaci. Hodiny absolvuji jak osobne, tak i pres Skype, dle mych moznosti aktualnich. Urcite doporucuji!

Bara M. - 4. 1. 2018

Zatím můj syn absolvoval přes Skype 2 hodiny Spanělštiny a pokaždé byl spokojen. Pan učitel byl vždy připravený, hodiny měly spád a hlavně výuka syna baví. Vřele doporučuji.

Jana K. - 15. 11. 2017

Jorge je skvely ucitel, vzdy pripraveny. Krome vyuky gramatiky a konverzace s rodilym mluvcim se clovek dozvi i o zivote, kulture, hostorii a zvycich Kolumbie a zemi Jizni Ameriky. Vyuka s nim je zabavna a zajimava. Urcite doporucuji!

Lumir G. - 8. 11. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci