Tomáš H.

Tomáš H.

Odpovídá do 1 hod., na 90% zpráv
90% 1 hod
Od 300 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Tomáš H.

Přijímá nové studenty

Doučování širokého spektra předmětů, ideálně pro žáky hlásící se na gymnázium

  • 1 odučená lekce
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 300 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Kontaktní formulář

Popis

Něco o mně:
Učím čtvrtým rokem na základní škole; první rok jakožto učitel českého jazyka v 5. a 6. třídě, druhý rok prvovědy ve 3., 4. a 5. třídě, českého jazyka v 7. třídě a zeměpisu v 7. a 8. třídě, minulý rok jsem učil český jazyk, zeměpis a dějepis v 8. třídě, letos tyto stejné předměty v 9. třídě. Od ledna minulého roku v této třídě působím jako třídní učitel.
Často doučuji, zejména český jazyk.
Jsem ve třetím ročníku Pedagogické fakulty, kde studuji obor Dějepis se zaměřením na vzdělávání; v kombinaci se Zeměpisem se zaměřením na vzdělávání, na Přírodovědecké fakultě.
Umím pracovat s dětmi, vysvětlovat, mít trpělivost.
Mám dlouholetou praxi s vedením dětí jakožto skautský vedoucí.
Mám za sebou mnoho doučování.
V zimě působím jako lyžařský instruktor.
Na jaře jezdím na školy v přírodě jako instruktor.
Letos v létě jsem byl na dobrovolnickém programu v Ugandě, v rámci nějž jsem navštívil dvě místní školy a společně s kolegy jsme pro místní děti měli připravený program - PPT prezentaci o světových problémech + řešení; hráli fotbal, zpívali a hráli na kytaru.

Reference (10)

Zuzka W.

Zuzka W.

1 odučená lekce

Skvělý doučovatel angličtiny, vždy si i mi umí poradit...děkuji. S Vámi mě to baví 😉

Veronika M.

Veronika M.

Neověřená reference

Dobrý den, pana Tomáše jednoznačně doporučuji. Vysoce hodnotím jeho výklad látky s porozuměním, odbornost i přístup k studentovi. Doučoval syna na státní zkoušku na víceleté gymnázium a byl přijat. Rovněž chválím i operativní přístup v komunikaci ohledně nabídky termínů na doučování.

Mirka A.

Mirka A.

Neověřená reference

Tomáš učil na naší škole Heřmánek. Byl skvělý učitel. Žáci ho měli rádi a dobře s nimi komunikoval. Uspořádal několik dobrodružných výletů do Německa či na vodu. Ale hlavně učil český jazyk a dobře.

Markéta S.

Markéta S.

Neověřená reference

Pan učitel Tomáš připravoval moji dceru na přijímací zkoušky z čj na osmileté gymnázium. Pan učitel má přirozenou autoritu, látku vysvětluje srozumitelně, trpělivě a se zájmem. Kéž by takových učitelů bylo více!

Karolína H.

Karolína H.

Neověřená reference

Na začátek musím říct, že Tomáš je opravdu skvělý učitel! Nejen že je milý, ochotný a přátelský, ale i srozumitelně vysvětluje látku a má trpělivost. Na doučování jsem se vždy těšila, protože mě s ním čeština moc bavila (abych uvedla na pravou míru, ve škole mě nikdy moc nenadchla). Přijímací zkoušky na střední školu jsem zvládla kvůli Tomášovi s přehledem, za což mu moc děkuji. Troufám si až říct, že bez něj bych to nedala.