Nikdy není pozdě začít:Doučování anglického jazyka pro každou věkovou skupinu :).Dominika T.

Dominika Tasková
Účet ověřený:
anglický jazyk, čeština pro cizince, angličtina - konverzace
Kladno
Doučuje i přes skype / internet
340Kč - 450Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
60% zodpovězených zpráv
19h průměrná rýchlost odpovědi

Upozornění: momentálně si neplatim předplatné a proto Vám nemohu odepsat, popřípadě můžete zanechat kontakt, děkuji.

Attention: I am not paying monthly subscription for now so I can not answer you, feel free to leave me a contact, thank you.

Dobrý den,

dovolte mi, abych se představila.Jmenuji se Dominika a je mi 25let, ale pokud je to pro Vás moc dlouhé jméno - klidně mi můžete říkat jen- ,,Dee”.

Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu územně-správní s právem státní jazykové zkoušky, se zaměřením na Sociální práci a Sociální pedogogiku.
Po absolvování studia jsem se rozhodla odcestovat do zahraničí, přesněji do Spojených státu amerických, kde jsem strávila dva roky - rok na Floridě ve slunečném státě a druhý rok v Kalifornii tzv.,,living a dream;”jak by někteří podotkli.

Neměla jsem tedy jen možnost poznat novou kulturu, lidi a zvyky, ale také se naučit anglickému jazyku a to na úrovni B2/C1. V nynější době se připravuji na složení Cambridgské zkoušky z anglického jazyka tzv. CAE.

Ve spojených státech jsem pracovala s dětmi od věku 6 měsíců do školních let a během mého studia jsem také navštěvovala několik institucí např. speciální školky a školy, mateřské školky a základní školy, canisterapeutická centra apod. Mám tedy přes 8 000+ hodin s dětmi a to v různých věkových kategoriích.

Ve volném čase ráda cestuji, objevuji, čtu nebo navštěvuji kulturu. Miluji běh a zdravý životní styl. Také miluji kávu, jakožto ,,hobby” na dlouhé zimní večery - káva ve společnosti psaní - poezie či prózy.


Doučuji ve veřejné knihovně v Kladně či v kavárnách nebo čajovně - výjimečně je možno i dojíždět do blízkého okolí. Možné je také doučování u mě doma - pokud se jedná o mladého studenta - není problém u mě dítě vysadit a poté si po hodině dítě opět vyzvednout. Samozřejmě platí možné pro starší studenty.

Ceny lekci se liší s ohledem na čas - 45minut za 300 Kč ,60 minut= 370 , 90 minut za 480 doučuji jak děti, skupiny, zaměstnance ale i maminky či tatínky na mateřské dovolené. Doučování přes skype je možno po osobní schůzce jakožto úvodní hodině.

Dovolila bych si o své osobě říci, že jsem trpělivá, empatická, ochotná, spolehlivá a vtipná. S doučováním bych ráda nabrala praktické zkušenosti, které bych mohla využít ve své budoucí kariéře. Těším se na setkání.


Hello,
I would like to mention some of mine skills and experiences which I am considering as strong. I studied an Associate School of Social work and Social pedagogy in Kladno where I finished in 2015. Early after graduation, I decided to be a part of Exchange program abroad, more precisely in The United States in California where I have been since 2015. I did not get just an opportunity to learn and get to know American culture better but I also could gain a lot of experiences as a person. I also have experiences with Montessori education.

I have a really good English level with strong communication ability which I still trying to make better with help of reading, watching movies and articles on the internet. I love to speak English and I would love to get the oppurtunity to speak English on the daily basic. Currently I am working as a substitute of teacher in Montessori Children’s house in Prague. I adore Montessori education and I would love to find a way to gain more experiences and have the possibility to earn more experiences to feel educated in this part of education.

I would like to describe myself as a hardworking person who is still willing to improve herself. I am able to always find a solution even under stressful situations and stay calm. I would describe myself as kind, easygoing, sensitive and reliable person. I am always interested to learn new skills and experiences. My hobbies are languages, cultures, fitness, healthy lifestyle and travel. My professional skills are English, driving license C, excellent attitude, confidence and good communication skills
Reference

Dominika is the most energical person you could meet. You can be sure her teaching style will impress you.

Melikşah K. - 13. 12. 2017

Dominaka is a great teacher, hard worker ,she gives 110% for her students, she is always ready to show you new things, to work with you and give you advices how to learne the language, she is funny enthusiastic and energytic

Faical D. - 13. 12. 2017

Dominika is the person with the most entertaining 'lecture' ability I've ever met. Also, Dominica has a very good teaching ability. I'm only taking lessons for 2 weeks and she taught me so many things.

Emrecan U. - 10. 12. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci