Práce s excelem, statistikami a pomoc s angličtinou za rozumnou cenu :)Stepan F.

Stepan Ficik
Účet ověřený:
statistika, Excel, prezi, práce na počítači, účetnictví, účetnictví - začátečník
Praha
300Kč - 450Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
70% zodpovězených zpráv
4h průměrná rýchlost odpovědi

Krásný dobrý den všem,

Jmenuji se Štěpán a nabízím svou pomoc hlavně v oblasti Excelu, účetnictví a statistiky, případně i anglické konverzace :) Ve většině svých prací jsem využíval Microsoft Excel na pokročilejší úrovni a tak pokud hledáte pomoc s tímto programem, jsem Váš člověk. Co se týče statistiky, tak Vám pomohu s zpracováním dat k Vaší bakalářské / diplomové práci, případně pomoc se statistikou v programech Excel, Statistica a IBM SPSS. Účetnictví pak vyučuji v celém rozsahu, v jakém se učí na středních školách, potažmo bakalářském studiu ekonomických škol.

Pokud hledáte pomoc s angličtinou, jsem Vám taktéž k dispozici se svou úrovní C2 a 2 lety zkušeností s doučováním tohoto jazyka Vám budu snad nápomocen :)

Preferuji výuku u sebe doma na Praze 4, nedaleko metra Pražského povstání / Pankrác. V případě potřeby vypracovat něco online musím bohužel vyžadovat platbu předem (zabezpečenou zde přes doučuji.eu), jelikož se mi již několikrát stalo, že mi za mou práci nebylo zaplaceno.

Budu se tedy těšit na všechny, kteří se na mne obrátí :)

PS: Momentálně z důvodu časového vytížení preferuji výuku Excelu, potažmo práci v statistických programech. Bohužel nemám moc času na to věnovat se výuce statistiky jako takové.Reference

Velká spokojenost:) Štěpán mi moc pomohl, z časových možností jsme nezvládli osobní doučování, tak pro mne připravil video, v kterém danou problematiku řeší, vysvětluje a mnohdy má i jednodušší řešení než vyučující - po první přednášce ve škole jsem propadala zoufalství, při sledování videa jsem postupovala krok po kroku podle Štěpána a ejhle ono to funguje:D U videa jsem se místy i zasmála a lépe se mi látka pamatovala.

Pavla N. - 11. 6. 2018

Štěpán mi moc pomohl. Velice rychle jsme se domluvili, byl ochotný a milý. Vše mi vysvětlil tak, abych to pochopila. Opravdu doporučuji. :-)

Tatiana Ž. - 1. 5. 2018

Pokud hledáte chytrého, milého a hlavně rychlého doučovatele, tak Štěpán je jasná volba. Hlavní je, že pochopíte, co vám říká! Určitě doporučuji! ;-)

Aneta P. - 23. 3. 2018

Štěpána doporucuji. Mily a ochotny pristup. Statistiku dokaze vysvetlit "lidsky", tak aby ji kazdy dobre porozuměl. Nase setkani bylo kratke, ale efektivni. Diky

Lucie C. - 15. 1. 2018

Rychlý přístup, domluva super! Určitě doporučuji!

Ondřej B. - 4. 1. 2018

Štěpán velmi rychle zareagoval a pohotově se zorientoval v problematice se kterou jsem chtěla pomoct - vytvoření tabulek a grafů v excelu. Velmi oceňuji jeho pomoc a rychlost. Doporučuji. Alla M.

Alla M. - 27. 12. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci