Kvalitní a zábavné doučování biologie a fyziologieRadek Z.

Radek Zemánek
Účet ověřený:
biologie, fyziologie, somatologie, první pomoc, housle
Pardubice, 530 02
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, jsem student Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice, oboru Zdravotnický záchranář.

Můžu Ti nabídnout kvalitní a zábavné doučování v podobě individuálních přednášek, jak online, tak i formou osobní schůzky.

Budu se snažit, aby ses nemusel/a učit spoustu látky nazpaměť, ale aby si chápal/a souvislosti například ve fungování lidského těla. Nejčastěji připravuji studenty k maturitní zkoušce, přijímací zkoušce na střední zdravotnické školy nebo obory lékařských fakult, včetně medicíny.

Mám k dispozici spoustu vzorových otázek a testů, které Ti určitě pomůžou k přijetí na Tvoji vysněnou školu.Reference

Radka jsem potkala na Gaudeamu v Brně, kde nám ukázal, jak správně zvládnout první pomoc. Když jsem poté potřebovala pomoct s vysvětlením učiva biologie, tak jsme se hned domluvili na doučování. Moc mi to pomohlo, výuka ubíhala rychle a já zvládla pochopit mnohem víc než ve škole. Radek si připravil test, který jsme poté procházeli a postupně doplňovali další a další rozšiřující informace, díky kterým vše dávalo smysl. S klidným svědomím ho můžu vřele doporučit!

Petra P. - 29. 10. 2018

Radek mě doučoval biologii, pustil se do toho i přes to, že jsem biologii nikdy neměl, vysvětlil mi vše od základu a kvalitně mě připravil na příjmačky na VŠ, výuku prokládal i příklady z praxe, názornou ukázkou na videiích a obrázcích. Také měl připravené testy k osvěžení již probrané látky. Na termínu doučování jsme se vždy v pohodě domluvili Radka můžu rozhodně doporučit. A ještě jednou mu tímto děkuji za pomoc :)

Kryštof D. - 11. 6. 2018

Radka můžu jen vřele doporučit. Příprava super a pomohl mi absolvovat zkoušku se kterou jsem bojovala. I přes to že to bylo přes Skype bylo to super.

Aneta K. - 1. 3. 2018

Celkem dlouho jsem sháněla doučování z genetiky a nebylo vůbec jednoduché někoho sehnat, takže jsem moc ráda, že jsem úplnou náhodou narazila na Radka Zemánka na těchto stránkách, je velice trpělivý a skvělý učitel, nemám mu co vytknout. Na hodinu je vždy připraven a i tu šílenou genetiku umí podat zábavnou formou :) Radka můžu určitě doporučit každému, kdo shání kvalitní doučování!

Sabina D. - 7. 2. 2018

Jelikož jsem se hlásil na medicínu, bylo nutné si opatřit kvalitní doučování. Moje dobrá kamarádka mi doporučila právě Radka Zemánka. Neváhal jsem a přihlásil se k němu na doučování. Už od první hodiny jsem věděl, že příjmačky splním, protože doučování od Radka je velice obsáhlé, poučné a také zábavné. Všechny znalosti, které jsem tímto doučováním získal, jsme neustále prověřovali a dokázali mě skutečně připravit na přijímací řízení, které jsem, díky Radkovi, splnil. Vřele doporučuji služby Radka. Neváhejte a obraťte se na tohoto zkušeného mentora!

Martin H. - 11. 1. 2018

Na možnost doučování od Radka Zemánka jsem dostal kontakt od mého kamaráda z dětství Daniela Bojanovského.Vzhledem k tomu že jsme se s Danem připravovali na Školu se zdravotnickým zaměřením,připadlo nám,že tohle je ta správná cesta..a taky byla ! Hodiny s Radkem jsou velice atraktivní,poučné a co se mi líbí nejvíc,je neustálé prověřování získaných znalostí. Služby Radka mohu doporučit a taky jsem je již pár kamarádům nabídl. Pokud váháte,zda poslat své dítě na doučování a nevíte ke komu tak Radek je pro Vás tím správným člověkem.

Jan Ž. - 26. 12. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci