Příprava na studijní výzvy pro ty, kteří potřebují uspětRadim B.

Radim Botek
Účet ověřený:
anglický jazyk, český jazyk, příprava na přijímací zkoušky (SŠ)
Praha, Zlín, 100 00, 760 01
400Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
40h průměrná rychlost odpovědi

Jsem studentem Právnické fakulty UK. Doučuji šestým rokem AJ, ČJ. Specializuji se také na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ (OSP, TSP, ČJ, MA).
Anglický jazyk doučuji na základě získaného certifikátu CAE. Vhodná úroveň doučovaného studenta je A1-B2 vč. přípravy na FCE.
Český jazyk doučuji především jako přípravu k maturitě a k přijímacím zkouškám na SŠ/VŠ.
Od roku 2016 nabízím komplexní přípravu pro úspěšný přechod na střední školu, mimo výuku tedy poradenství ohledně výběru školy, zajištění informací pro rozhodnutí vč. osobní návštěvy školy a právní pomoc s řešením všech problémů spojených se vstupem na SŠ. Tento nový model spolupráce s klienty se velmi osvědčil a jeho odlišnosti oproti běžné výuce mají výrazně kladné reference.

Vždy pamatuji na to, že doučování musí v první řadě bavit a student se musí s látkou ztotožnit. Často vyžaduji či alespoň doporučuji náročnou samostatnou přípravu, díky které dosahuje doučování neobvyklých výsledků. Výsledek spolupráce vždy závisí především na studentovi - on je tím, kdo získané znalosti využije! Má role spočívá ve zjednodušení a zpříjemnění jakékoli výzvy, která Vás během studia čeká. Hlavní problém lidí, kteří mne oslovují, není v tom, že by se nechtěli nebo neuměli učit, ale v tom, že jim jejich dosavadní učitelé nedokázali vysvětlit, co pro zvládnutí látky potřebují. Jakmile jednou pochopíte klíč k látce, chuť bojovat a následná radost z úspěchu Vás už neopustí.

Když chcete zvládnout studium, nemůžete se spokojit se studiem slovíček a vzorců. Musíte najít systém a své znalosti se naučit prakticky využívat! :)Reference

Pana Radima jsme požádali o pomoc s přípravou na příjmací zkoušky na SŠ. V průběhu jednoho čtvrtletí jsem si známku z ČJ vylepšil ze čtyřky na dvojku. Zároveň mi značně pomohl i při výběru SŠ. Díky skvělé přípravě jsem se dostal na obě SŠ se skvělými výsledky (47b ČJ, 43b MA). Rozhodně doporučuji.

David M. - 16. 9. 2018

S Radimovou výukou u nás panovala spokojenost, dokázal identifikovat problém žáka a navrhnout citlivý postup. Jeho výuka byla efektivní, ke studentovi si přitom dokázal najít cestu...

Jan Č. - 3. 9. 2018

Radima můžu všem doporučit. Skvělí přístup, spousta dobrých informací. Syna připravoval na přijímačky na střední školu, a opravdu jsme oba 100% spokojený. Hodně nám pomohl i při samotném výběru školy.

Renáta C. - 17. 7. 2018

Maturitní zkouška z češtiny hned na poprvé :) Pan Radim dokázal za pár týdnu projet velkou část látky a vytáhnout jen opravdu potřebné informace. Velká spokojenost. Děkuji! A určitě mohu doporučit :)

Tomáš J. - 11. 7. 2018

Radima si vybral sám syn,protože potřeboval přípravu na přijímací zkoušky na SŠ. Dokázal mu za krátkou dobu velice pomoci s učivem matematiky i českého jazyka.Jeho úžasný přístup a schopnost naučit ho co ZŠ zanedbala byla profesionální a měla zásadní vliv na úspěšnost přijímacích zkoušek. Syn se jeho zásluhou dostal na SŠ.Všem ostatním ho můžu s klidným srdcem doporučit.Je to člověk který dokáže odvézt stoprocentní práci a všem dokáže pomoci se naučit i obtížné.

Marcela Š. - 20. 5. 2018

Skvělá příprava na maturita, která mi pomohla k úspěšnému složení maturitní zkoušky z ČJ ze všech částí. Bez Vaší pomoci bych určitě neuspěl Díky! Doporučuji :)

David B. - 19. 6. 2017

Náš syn se na poslední chvíli rozhodl přihlásit se na 6leté gymnázium. Měl velký skluz, ale díky doučování (čeština) se dostal na obě školy, s velmi pěkným skóre. Také ze základní školy přišla pochvala, jak se zlepšil. Sami bychom to pravděpodobně nedokázali. Radim má velký tah na branku a dovede nadchnout i žáky, kteří nejsou zrovna "šprti" :-) Rozhodně doporučujeme!

Eva R. - 3. 5. 2016

Jsem maximálně spokojena.Doporučuji!

Květa Č. - 30. 11. 2015


Kontaktní formulářNapsat referenci