Radim B.

Radim Botek
Účet ověřený:
 anglický jazyk, vš), český jazyk, příprava na přijímací zkoušky (SŠ
 Praha, Zlín
  350Kč - 450Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  70% zodpovězených zpráv
  9h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentem Právnické fakulty UK. Doučuji pátým rokem AJ, ČJ. Specializuji se také na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ (OSP, TSP, ČJ, MA).
Anglický jazyk doučuji na základě získaného certifikátu CAE. Vhodná úroveň doučovaného studenta je A1-B2 vč. přípravy na FCE.
Český jazyk doučuji především jako přípravu k maturitě a k přijímacím zkouškám na SŠ/VŠ.

Vždy pamatuji na to, že doučování musí v první řadě bavit a student se musí s látkou ztotožnit. Často vyžaduji či alespoň doporučuji náročnou samostatnou přípravu, díky které dosahuje doučování neobvyklých výsledků.

Kdo chce ovládat látku, nemůže se spokojit se studiem slovíček a vzorců. Musí se naučit prakticky myslet!Reference

Skvělá příprava na maturita, která mi pomohla k úspěšnému složení maturitní zkoušky z ČJ ze všech částí. Bez Vaší pomoci bych určitě neuspěl Díky! Doporučuji :)

David B. - 19. 6. 2017

Náš syn se na poslední chvíli rozhodl přihlásit se na 6leté gymnázium. Měl velký skluz, ale díky doučování (čeština) se dostal na obě školy, s velmi pěkným skóre. Také ze základní školy přišla pochvala, jak se zlepšil. Sami bychom to pravděpodobně nedokázali. Radim má velký tah na branku a dovede nadchnout i žáky, kteří nejsou zrovna "šprti" :-) Rozhodně doporučujeme!

Eva R. - 3. 5. 2016

Jsem maximálně spokojena.Doporučuji!

Květa Č. - 30. 11. 2015


Kontaktní formulář


Napsat referenci