Čínština, angličtinaBarbora Š.

Barbora Švarcová
Účet ověřený:
čínština, čínský jazyk, angličtina - obchodní, angličtina - konverzace, angličtina - začátečník, angličtina
Ústí nad Labem
Doučuje i přes skype / internet
dopoledne, po obědě, večer,
90% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj! Nastav si doučování podle svých potřeb a opravdu se zlepši za pomoci mých plynulých jazykových schopností získaných dlouholetým pobytem v Číně, Anglii a Itálii. Mám zkušenosti s doučováním angličtiny i čínštiny. Pomáhám studentům s přípravou k maturitě, doučovala jsem angličtinu čínské předškoláčky a nyní připravuji dospělé na výjezdy do ciziny. Učení mě baví a těším se na nové studenty. Doučuji osobně. Cena AJ (60 min/350 Kč-čtvrtek, pátek).Tak na co čekáš? Napiš nebo volej ihned!:)Reference

Báru jsem kontaktovala letos na podzim. Chtěla jsem zjistit, zda jsem všechno z angličtiny nezapomněla. Něco tam zůstalo, a dokonce mám pocit, že už mám menší strach mluvit v angličtině. Je to tím, že v příjemném prostředí nemám školní typ výuky :-) Jsem ve fázi, kdy už mám trochu pocit, že mi to jde lépe než na úplném začátku. Bára má ke všemu pozitivní přístup. Dokonce si mohu vybrat téma, o kterém chci mluvit. To je strašně fajn :-) Mohu jedině doporučit! Tereza L.

Tereza L. - 19. 12. 2018

Ve svých padesáti letech už jsem prošla mnoha učiteli i způsoby výuky a mohu s klidným srdcem říci, že Bára je super. Skvělou a zábavnou formou najednou zjistíte, že vás to baví a že vám to jde. Hlavně mi dodala sebedůvěru a v Číně jsem se pak odvážila mluvit a dokonce jsem se i domluvila! Umí to, baví jí to, ušije vám hodiny na míru - jedním slovem doporučuji :)

Marta C. - 26. 11. 2018

Bára je vysoce kompetentní lektorka s individuálním přístupem a časovou flexibilitou. Oceňuji zejména systematičnost výuky a její nakažlivé nadšení pro jazyk - v mém případě čínštinu;-) Určitě doporučuji!!

Jiri L. - 18. 9. 2018

Bára je velmi pozitivní a stále se usmívající. Na hodinu je připravená, často dostávám doplňující materiály. Mam možnost si zvolit i vlastní téma, které mě právě zajímá. Výuka utíká jak voda a baví mě. Svoji práci dělá srdcem, mohu vřele doporučit!

David M. - 11. 9. 2018

Skvělý přístup. Velká ochota a adaptabilita. Velice doporučuji.

Monika S. - 20. 8. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci