Chorvatština efektivně a zábavněKristýna M.

Kristýna Matejskova
Účet ověřený:
chorvatština
Brno, Uherské Hradiště
Doučuje i přes skype / internet
67% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Mé jméno je Kristýna a již několik let se věnuji výuce chorvatského jazyka. K tomuto krásnému jazyku mě přivedly především chorvatské kořeny. Své znalosti jsem si rozšířila při studiu na Filozofické fakultě v Brně, obor chorvatský jazyk a literatura. Moje nadšení pro tuto oblast prohloubila i pracovní zkušenost a stáž na Balkáně. V současné době mám za sebou několik úspěšných let výuky a chorvatsky mluvící studenty. Prožijte léto trochu jinak a už se se svými sousedy v oblíbené destinaci domluvíte. V případě zájmu mě kontaktujte přímo na můj emal: kmatejskova@seznam.czReference

Kristýna je moc příjemná lektorka, velmi trpělivá a klidná. Vždy se snaží vyjít vstříc i co se týče termínu vyúky. Při lekci je vždy příjemná atmosféra, žádné stresy. Pokaždé se moc těším. Rozhodně doporučuji!

Hana S. - 20. 11. 2018

S lektorkou Krisynou sa mi chorvactina uci velmi dobre. Ma svatu trpezlivost, vysvetli, zopakuje. Ked ma zaujme nejaka tema, vzdy na najde vsetko potrebne. Je s nou zabava a sranda. Lekcie chorvactiny ma vdaka nej bavia ovela viac.

Jana B. - 20. 10. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci