Doučování Geografie pro (ne)NáročnéLadislav Š.

Ladislav Švábek
Účet ověřený:
geografie, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - pokročilý
Ostrava
200Kč - 310Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny

Ahoj,
tápeš v geografii a vůbec si nevíš rady? Učitel říká jeden pojem za druhým, kaldera, kryptodeprese a ty nevíš co znamenají? Chceš se zlepšit v geografii?

Tak to jsi na správném místě. Jsem 18 letý student gýmnázia se zaměřením na přírodní vědy. Tento rok maturuju (mimo jiné také z geografie) a o geografii se zajimám už dlouho. Učástnil jsem se několika soutěží, mezi kterými byla také jedna mezinárodní. Také jsem se účastnil Pražského Studentského summitu, který se zabývá mezinárodní politkou a světovým děním, jedná se o jeden z nejprestižnějších vzdělávacích projektů v ČR. Naučím tě chápat geografii jak z analytického hlediska tak z praktického hlediska. Doučuji od základní školy až po třeťák střední školy, v případě velkého zájmu také čtvrťák SŠ.

Mimo geografii doučuji také angličtinu. Od svých čtyř let se učím anglicky, procestoval jsem část evropy a mluvím plynule anglicky. Máš zájem o více pohodové a neformální hodiny, kde se naučíš nejenom jak vést konverzaci, ale také si procvičíš gramatiku a slovíčka? Tak neváhej mě kontaktovat a můžeme se domluvit na schůzi.Kontaktní formulářNapsat referenci