Doučování od biochemikaVáclav H.

Václav Havelka
Účet ověřený:
chemie, biochemie, klinická biochemie, fyzikální chemie, biologie - sš, biologie - zš
Praha, Příbram
Doučuje i přes skype / internet
dopoledne, po obědě, večer,
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolvent gymnázia, bakalářského studia Biochemie na UK v Praze a současný student magisterského oboru Biochemie na UK. Nabízím trpělivou pomoc především s biochemií a se středoškolskou chemií a biologií.
Preferuji menší počet studentů, abych se stíhal pro každého studenta individuálně připravit a efektivně využít doučování. Po každém studentovi vyžaduji předem upřesnění látky, se kterou potřebuje pomoct. Nejradši mám přímo naskenované dokumenty (nepovedených) testů, poznámek, cvičení z hodin. Na těchto dokumentech poté přímo demonstruji probíranou problematiku.
Vždy se snažím vyjít vstříc studentovi s časem a místem doučování, nebo najít vhodný kompromis.Reference

S doučováním jsem byla velmi spokojená. Všechno co jsem potřebovala mi Vašek vysvětlil s klidem a trpělivostí. Byl časově flexibilní a dalo se s ním dobře domluvit. Rozhodně doporučuji.

Simona Ž. - 3. 5. 2019

Vašek je velmi přátelský, vstřícný a velmi flexibilní. Byla s ním rychlá a bezproblémová domluva. Všechno uměl vysvětlit velmi srozumitelně, hlavně to umí vysvětlit "lidsky", což u VŠ chemie není snadný úkol. Na jakékoliv dotazy odpověděl pohotově a bez jakýchkoliv problémů, je jasné, že opravdu rozumí tomu, co doučuje. Rozhodně doporučuji!

16. 2. 2019

Doučování s Vaškem můžu určitě doporučit. Bezproblémová a rychlá domluva. Trpělivě mi pomohl s přípravou na zkoušku, kterou jsem úspěšně zvládla.

Lada M. - 17. 1. 2019

Vašek je velmi trpělivý a pečlivý doučovatel, na hodiny je vždy připravený a ochotný vše podrobně vysvětlit. Určitě můžu doporučit! 😊

Adéla H. - 17. 1. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci