Doučování od biochemikaVáclav H.

Václav Havelka
Účet ověřený:
chemie, biochemie, klinická biochemie, fyzikální chemie, přijímačky na medicínu, biologie - zš, biologie - sš, genet
Praha, Příbram
Doučuje i přes skype / internet
1 odučená lekce
300Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

*V důsledku mimořádné situace v ČR doučuji v současnosti pouze ONLINE.*
Jsem absolvent gymnázia, bakalářského studia Biochemie na UK v Praze a současný student magisterského oboru Biochemie na UK. V rámci studia aktivně pracuji v laboratoři na své diplomové práci. To mi přináší výhodu v tom, že chemii se věnuji i po praktické stránce. Nabízím trpělivou pomoc především s biochemií a se středoškolskou chemií a biologií.
Tím, že jsem sám student, tak chápu, co je cílem scházení se se studenty. Proto se snažím připravovat hodiny tak, aby byly "na míru" každému studentovi a nezatěžovat ho větším objemem učiva, než je nutné ke zvládnutí zkoušky, aniž by chtěl.
Preferuji menší počet studentů, abych se stíhal pro každého studenta individuálně připravit. Po každém studentovi vyžaduji předem upřesnění látky, se kterou potřebuje pomoct. Nejradši mám přímo naskenované dokumenty (nepovedených) testů, poznámek, příkladů z hodin. Na těchto dokumentech poté přímo demonstruji probíranou problematiku.
Vždy se snažím vyjít vstříc studentovi s časem a místem doučování nebo najít vhodný kompromis.Reference

S doučováním jsem byla vždy velmi spokojená. Nikdy nebyl problém najít si na doučování čas a vyhovět. Vašek je velmi trpělivý a snaží se věci vysvětlit jednoduše a pochopitelně, doporučuji!😊

Jelena V. - 7. 3. 2020

Václav je biochemik každým coulem, naučí/ doučí výborně jak úplné základy, tak složitější věci. Látku dokáže dobře podat tak, aby ji student pochopil. Doporučuji.

Tereza P. - 21. 1. 2020

S doučováním s Vaškem jsme jako skupinka velmi spokojeni. Bezproblémová komunikace v přátelském duchu. Doučování je určitě přínosné a můžeme všem vřele doporučit.

Tereza H. - 19. 1. 2020

Vřele bych všem doporučila, je moc ochotný a na hodiny chodi pripravený, umi srozumitelne vysvetlovat, je poznat ze ma zkusenosti s praci v laboratori ☺️

Pavla Š. - 18. 1. 2020

Hodiny s Vaškem probíhaly přesně dle mých očekávání. Vyšel mi rychle vstříc s termínem doučováním a na zprávy odpovídal obratem. Při doučování byl velmi trpělivý a je vidět, že má s doučováním zkušenosti. Zvládnout zkoušku pro mě poté byla hračka, protože na doučování jsem pochopil vše, co jsem k ní potřeboval. Doučovatele vřele doporučuji a doopravdy nechápu negativní recenzi, která se zde vyskytuje. U mě bylo vše v naprostém pořádku.

Pavel V. - 17. 1. 2020

Špatná komunikace.Neodpovídá nabídce

Zuzana Ř. - 17. 1. 2020

S Vaškem jsem byla naprosto spokojená, udělal si na mě čas i na poslední chvíli a vše mi pečlivě vysvětlil. Mohu jedině doporučit :).

Adéla M. - 12. 1. 2020

Hodiny jsou s Václavem velice užitečné a zároveň příjemné. Dokáže se přizpůsobit vašim znalostem a pomuze vám rozhodne dobře jak se základy tak i se složitějšími věcmi.

Barbora C. - 3. 11. 2019

Vašek je nejlepší doučovatel kterého jsem měla. Opravdu umí výborně a srozumitelně vysvětit látku. Je trpělivý a velmi ochotný cokoliv vysvětlit i více krát a přispůsobit se k úrovni znalosti žáka. Moc moc doporučuji!

Sara M. - 16. 9. 2019

Doučování není co vytknout. Vašek umí perfektně vysvětlit látku a velmi oceňuji jeho přípravu na hodinu. Rozhodně doporučuji :)

Tereza R. - 24. 5. 2019

Vašek je spolehlivý, vždycky připravený na téma doučování. Bez problému se přizpůsobí individuálním potřebám.:)

Hedvika K. - 24. 5. 2019

S doučováním jsem byla velmi spokojená. Všechno co jsem potřebovala mi Vašek vysvětlil s klidem a trpělivostí. Byl časově flexibilní a dalo se s ním dobře domluvit. Rozhodně doporučuji.

Simona Ž. - 3. 5. 2019

Vašek je velmi přátelský, vstřícný a velmi flexibilní. Byla s ním rychlá a bezproblémová domluva. Všechno uměl vysvětlit velmi srozumitelně, hlavně to umí vysvětlit "lidsky", což u VŠ chemie není snadný úkol. Na jakékoliv dotazy odpověděl pohotově a bez jakýchkoliv problémů, je jasné, že opravdu rozumí tomu, co doučuje. Rozhodně doporučuji!

16. 2. 2019

Doučování s Vaškem můžu určitě doporučit. Bezproblémová a rychlá domluva. Trpělivě mi pomohl s přípravou na zkoušku, kterou jsem úspěšně zvládla.

Lada M. - 17. 1. 2019

Vašek je velmi trpělivý a pečlivý doučovatel, na hodiny je vždy připravený a ochotný vše podrobně vysvětlit. Určitě můžu doporučit! 😊

Adéla H. - 17. 1. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci