Doučování od biochemikaVáclav H.

Václav Havelka
Účet ověřený:
chemie, biochemie, klinická biochemie, fyzikální chemie, přijímačky na medicínu, biologie - zš, biologie - sš, genet
Praha, Příbram
Doučuje i přes skype / internet
1 odučená lekce
250Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
100% zodpovězených zpráv
4h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolvent gymnázia, bakalářského studia Biochemie na UK v Praze a současný student magisterského oboru Biochemie na UK, v rámci kterého aktivně pracuji v laboratoři na své diplomové práci. Nabízím trpělivou pomoc především s biochemií a se středoškolskou chemií a biologií.
Tím, že jsem sám student, tak chápu, co je cílem scházení se se studenty. Proto se snažím připravovat hodiny tak, aby byly "na míru" každému studentovi a nezatěžovat ho větším objemem učiva, než je nutné ke zvládnutí zkoušky, aniž by chtěl.
Preferuji menší počet studentů, abych se stíhal pro každého studenta individuálně připravit. Po každém studentovi vyžaduji předem upřesnění látky, se kterou potřebuje pomoct. Nejradši mám přímo naskenované dokumenty (nepovedených) testů, poznámek, příkladů z hodin. Na těchto dokumentech poté přímo demonstruji probíranou problematiku.
Vždy se snažím vyjít vstříc studentovi s časem a místem doučování, nebo najít vhodný kompromis.Reference

Hodiny jsou s Václavem velice užitečné a zároveň příjemné. Dokáže se přizpůsobit vašim znalostem a pomuze vám rozhodne dobře jak se základy tak i se složitějšími věcmi.

Barbora C. - 3. 11. 2019

Vašek je nejlepší doučovatel kterého jsem měla. Opravdu umí výborně a srozumitelně vysvětit látku. Je trpělivý a velmi ochotný cokoliv vysvětlit i více krát a přispůsobit se k úrovni znalosti žáka. Moc moc doporučuji!

Sara M. - 16. 9. 2019

Doučování není co vytknout. Vašek umí perfektně vysvětlit látku a velmi oceňuji jeho přípravu na hodinu. Rozhodně doporučuji :)

Tereza R. - 24. 5. 2019

Vašek je spolehlivý, vždycky připravený na téma doučování. Bez problému se přizpůsobí individuálním potřebám.:)

Hedvika K. - 24. 5. 2019

S doučováním jsem byla velmi spokojená. Všechno co jsem potřebovala mi Vašek vysvětlil s klidem a trpělivostí. Byl časově flexibilní a dalo se s ním dobře domluvit. Rozhodně doporučuji.

Simona Ž. - 3. 5. 2019

Vašek je velmi přátelský, vstřícný a velmi flexibilní. Byla s ním rychlá a bezproblémová domluva. Všechno uměl vysvětlit velmi srozumitelně, hlavně to umí vysvětlit "lidsky", což u VŠ chemie není snadný úkol. Na jakékoliv dotazy odpověděl pohotově a bez jakýchkoliv problémů, je jasné, že opravdu rozumí tomu, co doučuje. Rozhodně doporučuji!

16. 2. 2019

Doučování s Vaškem můžu určitě doporučit. Bezproblémová a rychlá domluva. Trpělivě mi pomohl s přípravou na zkoušku, kterou jsem úspěšně zvládla.

Lada M. - 17. 1. 2019

Vašek je velmi trpělivý a pečlivý doučovatel, na hodiny je vždy připravený a ochotný vše podrobně vysvětlit. Určitě můžu doporučit! 😊

Adéla H. - 17. 1. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci