Ráda naučím / doučím můj krásný mateřský jazyk, začátečníky i pokročilé, a to nenucenou a zábavnou formouMaria H.

Maria Hrvatić
Účet ověřený:
chorvatština, chorvatský jazyk, croatian
Praha, Brno, Ostrava
Doučuje i přes skype / internet
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Máš rád/a Chorvatsko? Já také. Ráda naučím / doučím můj krásný mateřský jazyk, začátečníky i pokročilé, a to nenucenou a zábavnou formou - od prvního dne umíš mluvit. Jsem rodilá 100% Chorvatka a profesionální lektorka. Prvních 25 roků života jsem strávila pouze v Chorvatsku. Dělám také úřední a odborné překlady a rovněž tlumočení. Žiji v Bratislavě, pokud jsi však odjinud, může výuka probíhat přes Skype.
Kromě gramatiky a konverzací se mnou absolvujete i ,, virtuální cestu '' kulturou, geografií, gastronomií a zvyky lidí žijících v této krajině. K výuce používám různé učební materiály, které Vám vždy poskytnu zdarma. Plynule ovládám několik světových jazyků, proto lekce mohou být ve více variantách: z chorvatštiny do češtiny, slovenštiny, angličtiny anebo italštiny. Doučuji individuálně i skupiny už 6. rok a dělám to jen protože mě to velmi baví.

Ceny:

- 21 eur za 60 min, 28 eur za 90 min, 33 eur za 120 min,
- více než 8 lekcí měsíčně: sleva 15%. Když překročíte více než 15 lekcí, dostáváte slevu na všechny následující lekce 10% nezávisle od toho, jak často je absolvujete.
Běžně pracuji od pondělí do pátku, od 7 do 19 hodin, výjimečně i mimo tento termín s tím, že pak cena práce je přes víkend, anebo přes týden po 19 hodině, o 20% vyšší. Pokud jsou na lekci 2 a více osob, poplatek je delších 4 eura na každou osobu za lekci a hodinu.

Podle potřeby vystavuji i faktury na firmu nebo fyzickou osobu - dle Vašich požadavků.

Pravidla pre študentov: - zrušenie dohodnutej hodiny viac ako 24 hodín vopred je zadarmo; ZRUŠENIE TERMÍNU menej ako 24 h vopred - 100% ceny (z akýchkoľvek dôvodov pretoze ja som v práci prítomna a moj cas navzdy prepada)Reference

I had a great experience working with Maria. She is very kind, open-minded person and of course a fantastic teacher. We sorted out all the language problems I had with Croatian..Definitely satisfied. If I had any questions in any Croatian language area I would book a session with Maria.

Ivana S. - 9. 1. 2019

Skype hodiny s Mariou sú vysoko profesionálne s ústretovým a srdečným prístupom. Veľmi oceňujem jej metódy vyučovania, ktoré študenta naozaj prenesú mysľou do Chorvatska, či už jazykom, alebo rozprávaním o zvyklostiach v Chorvatsku. Pre mňa je bezkonkurenčna a odporúčam jej lekcie pre všetkých, ktorí sa chcú poctivo a s vysokou kvalitou venovať chorvatskemu jazyku od akejkoľvek úrovne. Je obdivuhodné ako dokáže študenta povzbudiť a motivovať, čím sa výučba stáva oveľa efektívnejšou a progres je omnoho rýchlejší ako v bežných školách, či jazykovkách! SI TOP! Keby sa dalo, tak by som pridala viac ako 5 hviezdičiek k jednotlivým hodnotenia. Len tak ďalej :-)

Maria H. - 12. 11. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci