Anglicky a francouzsky na míruKristýna B.

Kristýna Bradová
Účet ověřený:
anglický jazyk, francouzský jazyk
Břeclav
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

V současné době již nepřijímám nové studenty na výuku. V případě zájmu se Vám ale mohu ozvat, pokud by se mi uvolnilo místo.

Nabízím výuku a doučování anglického a francouzského jazyka na všech úrovních, možno i přes Skype. Učím primárně v Břeclavi. Od konce března mohou hodiny probíhat v mé útulné jazykové učebně.

Vystudovala jsem angličtinu a francouzštinu se zaměřením na jazyk a literaturu na filozofické fakultě v Olomouci a Brně. Krom toho mám bohaté zkušenosti s výukou jak skupin, tak jednotlivců. Několika studentům jsem pomohla se zvládnutím maturitní zkoušky.

Zaměřuji se na přirozené používání jazyka v kombinaci s nutnou gramatikou a slovní zásobou. Hlavní důraz kladu na konverzaci a překonání ostychu z komunikace v cizím jazyce. Vyznávám přístup Komenského: škola hrou.

Těším se na společné objevování půvabů anglického a francouzského jazyka.Reference

Musím moc poděkovat, vše probíhá a výuka francouzštiny, hlavně doučování a opakování látky probíhá. Dcera je spokojená a i když jsou prázdniny, tak domluva funguje na 100 % a hodiny probíhají dle domluvy. Slečnu Kristýnu mohu všem doporučit!

Jitka M. - 25. 7. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci