Doučování češtiny nebo angličtiny :)Kristína K.

Kristína Kubicová
Účet ověřený:
anglický jazyk, čeština
Havířov, Karviná
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
83% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím všechny :)
Jmenuji se Kristína a mám ráda cestování a poznávání nového, čímž si rozšiřuji úhel pohledu na spoustu věcí ..Jsem velmi upovídaná, přátelská, puntičkář a spolehlivá. :).. Vystudovala jsem pedagogické lyceum, teď jsem na vysoké a mám za sebou půl rok studia v zahraničí přes program Erasmus. Ráda dělám věci, které mají smysl, rozvíjí a posouvají nás dále místo sledování televize.

Nejzákladnější věcí je pro mě čeština, kterou by dle mého názoru měl znát dobře každý správný Čech. :) V porovnání s ostatními jazyky to není nejjednodušší řeč, a hlavně ne po gramatické stránce, ale vše se dá trpělivostí a procvičováním naučit, když se chce! :) ..je to něco, co nás bude provázet celým životem, a tudíž je důležité, abychom se uměli i reprezentovat písemnou formou.

Mám také ráda angličtinu. Vzhledem k tomu, že mám už něco odcestováno a stále objevuji nová místa, angličtinu používám často. Jak už jsem se zmínila, studovala jsem v zahraničí půl roku. Také jsem pracovala pár měsíců v Anglii nebo v Řecku.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se zeptat :)Kontaktní formulářNapsat referenci