Doučování z německého jazyka na nejvyšší úrovniTadeáš Š.

Tadeáš Štěpánek
Účet ověřený:
německý jazyk
Praha
400Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
10h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím doučování z Německého jazyka na úrovni A1- B2. Mám mnoho zkušeností z pracovních pobytů v Německu i dlouholetou praxi s doučováním němčiny. V současnosti studuji v Praze na vysoké škole a pravidelně cestuji do Německa, takže hodiny oživuji aktualitami z německy mluvícího prostředí.

Nabízím doučování pro studenty, kteří mají s němčinou problémy, ale i pro ty, kteří se při hodinách nudí a hledají novou motivaci nebo mají zájem o studium nového cizího jazyka.Reference

Tadeáš doučuje syna a máme s ním výbornou zkušenost. Je flexibilní a spolehlivý, což je pro mě jako rodiče velmi důležité. Syna doučování s Tadeášem baví, umí dobře vysvětlit to, co syn nepochopil ve škole. Za nás mohu jen doporučit.

Iva S. - 8. 11. 2019

S Tadeášem mám v oblasti doučování němčiny mnoholeté zkušenosti. Pomáhal mi dohánět výuku ve škole a díky němu se mi výrazně zlepšily známky. Navíc jsem stoupla z úrovně A1 na B2 a pro jeho zápal do německého jazyka, který na mě přenesl, budu z němčiny dokonce maturovat. Vielen Dank!

Eliška P. - 7. 11. 2019

Tadeáš mě doučoval na státní maturitu. Jelikož jsem neměla zrovna dobrého učitele, na doporučení jsem napsala Tadeášovi. Ze začátku to se mnou neměl jednoduché - bála jsem se mluvit, špatně jsem vyslovovala a četla. Nakonec jsem od maturity odcházela s nejlepším výsledkem z celé třídy :) Vždy když jsem potřebovala, našel si čas a naopak když se mi to nehodilo, vyhověl mi a nabídl mi jiný termín doučováni. Myslim si, že lepšího doučovatele jsem mít nemohla

Anet K. - 7. 11. 2019

Tadeáš mi byl doporučen známým v době, kdy jsem po několikaletém studiu němčiny na gymnáziu neprošel základním jazykovým testem na zahraniční program Erasmus. Nejenže jsem po tříměsíčním doučování testem prošel na téměř plný počet bodů, ale také na mne Tadeáš přenesl veškeré jeho nadšení z jazyka. Co jsem nepochopil za několik let mi bylo po pár hodinách již naprosto jasné. S časovými možnostmi vyšel vstříc, na vždy pečlivě připravené hodiny jsem se těšil, mohu jen a jen doporučit.

Ondřej Š. - 6. 11. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci