Fj a Rj pro jednotlivce a skupiny, učebna vedle metra Mustek nebo SkypeDr. Antonina K.

Antonina Kon
Účet ověřený:
francouzský jazyk, ruský jazyk
Praha
Doučuje i přes skype / internet
100% zodpovězených zpráv
6h průměrná rychlost odpovědi

Rodila mluvčí Francouzskeho a Ruskeho jazyka, mám dlouhodobou praxi a vlastní program.
Vhodné pro všichní urovně.
Ráda odpovím na Vaše dotazy,
Antonina Kondr
********Reference

Paní Kondr při výuce francouzštiny přistupuje ke studentům individuálně, snaží se maximálně přizpůsobit potřebám každého studenta. Výuka s ní je velice dynamická, ale také zábavná, což je navíc umocněno využíváním typologicky různých podkladů (články, videa, apod.). Je rovněž velmi časově flexibilní, což je další nemalý bonus. Doučování s ní rozhodně doporučuji.

Jan D. - 28. 4. 2020

Antonina je velice příjemná, vždy připravená, pracuje s různými zdroji včetně zdrojů z internetu a z youtube.com, čímž činí výuku rozmanitější. Je otevřená jakýmkoliv návrhům, sama umí najít řešení, je-li to nutné (např. distanční výuka v době celostátní karantény), svého studenta povzbuzuje a motivuje a při vyjadřování jej vhodně doplňuje a podle potřeby opravuje. Lze se na ni spolehnout. Francouzštinu má Antonina přirozenou a přitom srozumitelnou. Setkání s ní mohu doporučit!

Denisa K. - 27. 4. 2020

Výuka se nám líbí. Vřele doporučuji. Pavel

Pavel T. - 31. 12. 2019

FR s Antoninou mohu vřele doporučit. Výuka probíhá v příjemné a dynamické atmosféře. Antonína je na hodiny výborně připravená. Konverzační témata i gramatická cvičení byla vždy vhodně zacílená a přizpůsobovala flexibilně mým potřebám.

Lucie H. - 30. 12. 2019

Paní Antonína je zkušená a důsledná pedagožka, při výuce využívá portfolio video a audio materiálů v kombinaci s tištěným textem. Klade důraz na správné osvojení gramatických vazeb v kontextu s francouzskými reáliemi.

Jozef B. - 23. 12. 2019

Paní Kondr má velmi empatický přístup, přizpůsobuje výuku požadavkům a schopnostem klienta, je velmi milá a její francouzština dokonalá.

Jaroslava Č. - 19. 12. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci