Kvalitni doučovani u Vás domaMichaela M.

Michaela Máliková
Účet ověřený:
matematika, chemie, biologie, fyzika, ekologie
Mariánské Lázně, Tachov, Chodová Planá
320Kč - 520Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
50% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý deň / Ahojte.
Som slovenka žijúca v ČR a doučujem matematiku, fyziku, chémiu, biológiu študentov základných, stredných a vysokých škôl v Tachove. Cieľom výučby je získať základné znalosti a postupne sa zdokonaľovať. Nepočítam príklady na ťaháky!!! Mám 17- ročné skúsenosti s individuálnou výučbou detí,ale i externých študentov, či odrastených študentov:) Som absolventkou environmentálneho inžinierstva. Prečo práve hodiny so mnou? Zlepšujúce sa výsledky mojich žiakov (na vysvedčení, príprava na maturity, úspešne zvládnuté skúšky) + časová flexibilita a nemusíte nikam chodiť, ja prídem za Vami. Takže ak hľadáte spoľahlivú, ale hlavne trpezlivú učiteľku volajte.
Cena v okolitých lokalitách v mesiacoch ÚNOR - Plne obsazené / možnosť urgentného doučovaní dohodou :-)
BREZEN - termíny voľné

Dochazím jenom na 2 vyučovací hodiny a víc.

Tachov - 450 Kč/ 45 min.
okolie ML, Planá 550 Kč/ 45 min a viac podľa vzdialenosti

Prosím ak máte seriózny záujem, kontaktujte ma na 720 772 919 v opačnom prípade kontaktujte iného doučovateľa.Reference

Ide to sní

Felix J. - 11. 2. 2019

Kvalitní doučování. Dlouhodobe pani doučuje naše deti a teď již nemáme problém s prospěchem. Doporučuji

Pavol M. - 18. 1. 2018

Moc děkuji Míše za přátelský a pro mě pochopitelný výklad. Takto vysvětlenou matematiku jsem nezažila na základní ani střední škole. Míša mě pomohla připravit se na písemnou část maturitní zkoušky, kterou jsem úspěšně zvládla. Mohu ji jen a jen doporučit. Ještě jednou moc díky.

Michaela M. - 26. 4. 2017

Je nám strašne veľmi ľúto, že ste sa odsťahovala a že sme tak nútení zmeniť doučovateľku. Bola ste pre našu dcérku vzorom a vďaka vám sa zlepšila v niekoľkých predmetoch. Veľmi vám ďakujeme za Vaše pedagogické, ale i ľudské povzbudzovania a prajeme veľa šťastia v susednej krajine. Veľa spokojných zákazníkov vám priať nemusíme, lebo tých budete mať určite až dosť, tak ako aj doteraz. Ďakujeme za všetko

Natália L. - 27. 8. 2014

Uplne super doucovatelka!!! Som velky antitalent na matematiku ale pri Miske som pochopila uplne vsetkemu a velmi mi to pomaha.Vdaka nej ma zacala matika aj bavit.Vsetko vie dobre vysvetlit hlavne zrozumitelne a je trpezliva co velmi ocenujem.Naozaj odporucam,mala som vela doucovateliek ale nikdy mi to nikto nevysvetlil tak dobre.:-)

Natalie - 5. 6. 2014

Veľmi milá, trpezlivá, ale aj prísna doučovateľka. Našu dcéru doučuje už tretí rok. Mali sme z nášho okresu viacero učiteľov, ale učivo dcéra nikdy nechápala. Som rada že Vás máme a sme radi že to naša dcéra s Vami dotiahla až na štúdium VŠ. Skúsili sme s Vami matematiku, chémiu aj fyziku a môžeme Vám len ďakovať. Oplatilo sa investovať do vzdelania našej dcéry práve cez Vás. Ďakujeme

Sabina F. - 20. 4. 2014

Najlepšia doučovateľka v okolí, vyskúšali sme ich viac, ale na matematiku a chémiu je profíčka vo svojom obore. Odporúčame !!!

Lenka F. - 22. 7. 2013

Skúsil som viac doučovateliek a sám som váhal medzi cenou a kvalitou. Tí čo nenávideli triviálnu matematiku a vyskúšali toto doučovanie určite im veľmi pomohlo. Matika sa pre mňa stala hrou a veci ktoré som nechápal teraz zvládam bez problémov. Známi čo tiež vyskúšali boli spokojní. Ďakujem aj ja, celkovo asi 30 hodín od základov až po VŠ matiku ma dostalo kam som potreboval.

Mário - 6. 3. 2013

skvele a konecne kvalitne doucovanie z matematiky. moja dcera je osmacka a vyskusali sme uz vselico, doucovanie cez drahe agentury, ucitelky v skole... teraz chodi sice na doucovanie len od zaciatku septembra, ale pokroky vidim ja aj dcerina triedna, takze snad to pojde dalej takto. taktiez odporucam :)

Stastna M. - 6. 3. 2013


Kontaktní formulářNapsat referenci