Anglicky Za 24 hodin... a otevře se vám celý svět... and the world will be your oysterEdita K.

Edita K.
Účet ověřený:
anglický jazyk, přijímací pohovory v angličtině, anglický jazyk - business, angličtina - začátečník, anglický jazyk - pokročilý
Doučuje i přes skype / internet
450Kč - 650Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
doučuje i skupiny

Jsem autorka online kurzu "Anglicky Za 24 hodin". Při zakoupení 20 lekcí získáte neomezený přístup do kurzu zcela zdarma.

Řídím se jednoduchým principem: ČTĚTE. VYSLOVUJTE. PIŠTE. PŘEMÝŠLEJTE. Nedělejte si násilí. Nešprtejte. Nic si nechtějte pamatovat a zapamatujete si skoro všechno.

Lekce jsou připraveny na míru, dle vašich potřeb a požadavků a vy sami si určujete, co a jak rychle se chcete učit.

To ovšem neznamená, že bychom si pouze povídali. Na gramatiku, slovní zásobu i konverzace pro všechny úrovně mám vlastní materiály ve formátu pdf. Budu vám zasílat pracovní listy a materiály k probírané látce, při online výuce budeme pracovat se sdílenou obrazovkou, s online kurzem „Anglicky Za 24 hodin“, různými videi a zvukovými nahrávkami.

Bude mi potěšením stát se vaším průvodcem na cestě k dokonalé angličtině, podám vám pomocnou ruku, ať už svými radami, tipy a zkušenostmi i opravami vašich chyb, a svými rozsáhlými materiály pro výuku angličtiny.

Pamatujte však, že nenabízím žádnou zázračnou metodu, jak se bezpracně naučit anglicky.

Abyste se jazyk opravdu naučili, musíte jej používat a vaše domácí příprava mezi lekcemi bude nezbytná.Fotky a certifikátyKontaktní formulář