Julie L.

Julie L.

Odpovídá do 48 hod., na 86% zpráv
86% 48 hod+
Od 350 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Julie L.

Přijímá nové studenty

Doučování Psychologie a příprava na přijímací zkoušky na obor Psychologie. ONLINE

  • Doučuje také online
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:

Kontaktní formulář

Popis

Ahoj!

Jmenuju se Julie a vystudovala jsem Mgr. Psychologie na Karlove univerzite v Praze. V soucasne dobe bydlim v Anglii, kde se zabyvam diagnostikou autismu a psychoedukaci adolescentu. Psychologie me hodne bavi, hlavne klinika!

Nabizim ONLINE doucovani Psychologie a hlavne pripravu na prijimaci zkousky na VS Psychologie! Pokud se hlasis na Karlovku, dej mi vedet a probereme zkousky a jak zapusobit na komisi. Projedeme celou ucebnici Atkinsona a pravidelne budeme procvicovat znalosti. Take ti po kazde lekci zaslu doplnujici materialy, aby nove informace lepe lezly do hlavy. Temer vsichni, koho jsem doucovala, se dostali na VS (FF UK, PedF UK).

Muj pristup je hodne lidsky. Lekce jsou stavene na miru. Nejprve se sejdeme na 30 minut, abychom se seznamili a sdelili si navzajem ocekavani. Zaroven zjistime cemu je potreba se venovat a udelame plan do budoucna. Toto prvni setkani je zadarmo :] Me dalsi lekce jsou 50 minut dlouhe, popr. 1.5 hod.

Jednotlive lekce se hradi vzdy po probehnuti. Pokud mas zajem o balicek, tak ten se plati pred zacatkem prvni placene lekce (tj. po seznamovaci lekci).

1 lekce (50 min) - 350 Kc
1 lekce (90 min) - 650 Kc

balicek 5 lekci (5x50 min) - 1500 Kc
balicek 5 lekci (5x90 min) - 2900 Kc

balicek 10 lekci (10x50 min) - 3000 Kc
balicek 10 lekci (10x90 min) - 5800 Kc

Me doucovani probiha ONLINE pres skype ci Teams!

Nabizim take online doucovani anglictiny pro zacatecniky anebo mirne pokrocitele. Zamerime se na gramatiku, cteni, poslech a take konverzovaci. Je mozne take se zamerit na pripravu na jazykovou zkousku.

Reference (1)

Kamila Š.

Kamila Š.

Neověřená reference

Julie je skvělá, pomohla s přípravou ke zkouškám z psychologie na VOŠ. Dokázala to, ze na učiteli záleží, jestli vás bude předmět bavit. Mít Julču za učitelku, tak jsem psychologii milovala od základní skoly. Moc doporučuji a Julčo děkuju:) Kamča