Štěpán P.

Štěpán P.

Odpovídá do 1 hod., na 56% zpráv
56% 1 hod
Od 250 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Štěpán P.

Přijímá nové studenty

Doučování v Praze: středoškolská mat/fyz/inf, programování v C, základy Linuxu, příprava na FEL/FIT

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 250 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Kontaktní formulář

Popis

Zdárek párek,
jsem studentem prvního ročníku na ČVUT FEL. Již na gymnásiu jsem se zajímal o elektrotechniku. Maturoval jsem profilově z matematiky, fyziky a programování, vše za výborně. Dělal jsem fyzikální olympiádu.

S tímto zájmem jsem se dostal ale třeba i k programování, kde jsem se naučil jazyk C, a také práci s Linuxem, který svým způsobem používání však zaručuje to, že se na něm lépe programuje.

Se znalostmi z prvního semestru na FELu bych tě mohl připravit na to, co tě na FELu nebo třeba FITu čeká (matematické předměty jsou si hodně podobné a C tam také mají).

Mohu také určitě nabídnout středoškolské doučování matematiky, fyziky, informatiky nebo přípravu k maturitě, která se blíží. Není problém se dostat i do programování.

Vysokoškolská matematika, kterou jsem si prošel: lineární algebra (má FEL i FIT), matematická analýza 1 (má FEL, má FIT v druhém semestru), diskrétní matematika (mají nějaké obory na FELu, má FIT v odlišné formě).

Mám čas skoro celý čtvrtek a do 14,00 v pátek prezenčně v Praze, o víkendu jsem poblíž Klatov. Na online výuce se můžeme také domluvit.