Radim T.

Radim T.

Přijímá nové studenty

Radim T.

Přijímá nové studenty

Prostě Boží angličtina! Nabízím profesionální výuku angličtiny.

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě
Preferované časy: dopoledne, po obědě

Kontaktní formulář

Popis

Angličtinu prostě miluju!

Vždy mám velkou radost, když můžu svoji energii a čas věnovat tomu, abyste se v angličtině posunuli o hodně vpřed. Založil jsem před 12 lety vlastní jazykovou školu a splnil si tím svůj dlouholetý sen. Od té doby naší jazykovou školou prošly stovky studentů s různými životními příběhy. Učil jsem letušky, logisty, lékaře, umělce, geology, připravoval jsem spousty lidí na zkoušky, ať už maturitní nebo cambridgeské a všichni vždy uspěli, i když si sami nevěřili. Tvoříme vlastní výukové materiály, točíme výuková videa i pro jednotlivce nebo firmy. Napište a pustíme se spolu do práce. :-) Bude to Boží!

Něco o mně:

✔️ učil jsem už více, než 2500 studentů
✔️ mám odučeno více, než 27 000 lekcí
✔️ učím ve firmách, business English
✔️ připravuji studenty na všechny typy jazykových zkoušek (včetně odborných jako TKT nebo STANAG)
✔️ mám 20 let praxe
✔️ učím od dětí, přes dospělé, od začátečníků pro pokročilé, TOP manažery firem

Vždy vyžaduji zpětnou vazbu od studenta, učím vás v angličtině přemýšlet, ne pouze učit se slovní zásobu nazpaměť. Používám spousty výukových materiálů, včetně těch, co si sami v jazykovce tvoříme, mohu je posílat ve formátu pdf.

Věřím, že angličtina není o memoraci věcí, ale o způsobu myšlení a já udělám vše pro to, abyste se do ní zamilovali, stejně, jako já. Důkazem toho je spousta spokojených studentů. :-)

Těším se na spolupráci i s vámi. ♡