Tereza K.

Mgr. Tereza K.

Odpovídá do 38 hod., na 70% zpráv
70% 38 hod
Od 300 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Tereza K.

Přijímá nové studenty

Doučování angličtiny a němčiny

  • -
Cena Od 300 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer

Kontaktní formulář

Popis

Ahoj,
jmenuji se Tereza a věnuji se doučování anglického a německého jazyka. Učím studenty ze ZŠ,SŠ a doučuji už 4 roky. Svou výuku nabízím i maturantům nebo dospělým Moc ráda bych Vám pomohla s Vaší cestou s AJ nebo NJ. V dnešní době je znalost alespoň jednoho jazyka již naprostou samozřejmostí, a jsem tu, abych Vám usnadnila případné začátky a pomohla Vám cítit se pohodlněji. Doučuji online a osobně.

O mě:
⭐️Navštěvovala jsem Gymnázium Václava Hraběte v Hořovicích, kde jsem mimo jiné maturovala právě z AJ, NJ. Na VŠ jsem studovala v Plzni na FF ZČU, kde jsem si na bakalářském studiu zvolila obor filologie: Cizí jazyky pro komerční praxi angličtina - němčina. Na navazujícím magisterském studiu jsem pokračovala v německém jazyce a to na oboru filologie: Bavorská studia. Během studia jsem byla půl roku na německé univerzitě v Bayreuthu, kde jsem studovala AJ a NJ v rámci programu Erasmus+

⭐️Jelikož na sobě neustále pracuji, abych mohla svým klientům poskytnout ten nejlepší servis, momentálně (r. 07/2022) jsem úspěšně složila závěrečné kolokvium v rámci doplňujícího didaktického studia angličtiny na Jazykové škole v Karviné a získala jsem tak další cenné zkušenosti týkající se jazykové výuky dětí i dospělých.

⭐️Absolvovala jsem také řadu vzdělávacích seminářů: mezi které patří např. Učíme se učit, Dítě/žák se speciálními vzdělávacími potřebami ADHD aj., Plánování, metodika a organizace práce pedagoga, Jak na smysluplné testy s Líným učitelem a další.. Osobně mám i zkušenosti z výuky na ZŠ, kde učím již dva školní roky na prvním i druhém stupni.

Nabízím:
- skupinovou i individuální výuku němčiny a angličtiny pro děti i dospělé
- jazykové kurzy pro firmy, jazykové kroužky pro školy a školky
- konverzační hodiny na různá témata
- přípravu na zkoušku, na maturitu, na důležitý pracovní pohovor i na jednání
- výuku češtiny pro německy nebo anglicky mluvící cizince
- korektury BP a DP
- překlady textů

- Doučuji online i osobně, případně není problém dojíždět ke klientovi
- Úroveň angličtiny: C1 - státní závěrečná zkouška
- Úroveň němčiny: C2 - státní závěrečná zkouška

Budu se na Vás těšit!
Terka