
Adéla S.
Odpovídá do 1 hod., na 100% zprávAdéla S.
Přijímá nové studentyDoučování z angličtiny, češtiny, biologie a chemie
- Doučuje také online
- Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Popis
Dobrý den/ahoj nabízím doučování anglického jazyka, českého jazyka, biologie a chemie.
Jako student je občas těžké najít brigádu, která by byla kompatibilní se školou a volným časem, proto zkouším metodu doučování. Zároveň je to příjemná práce jak sdílet vlastní zkušenosti a znalosti s těmi, kteří o to mají zájem (pokud je do toho něco/někdo nenutí).
Díky zaměření mé školy jsem schopná pomoci k přípravě na maturitu z biologie i chemie. (případně přijímačky na medicínu)
Letos jsem složila zkoušky CAE (C1 angličtina), proto mohu nabídnout možnost přípravy k maturitě i z anglického jazyka, složení FCE zkoušek (B2 angličtina), konverzace (rozmluvení) či oprášení gramatiky. (začátečníci i pokročilí)
U českého jazyka bych se zaměřila na gramatiku, jelikož vím, že na mnoha školách se jí nedává takový důraz. (či s ní má mnoho studentů problém)
Nabízím online formu doučování, popřípadě dojíždění po domluvě. (Praha)
Částka dohodou.
První zkušební (pouze online) hodina je zdarma.