Nikola H.

Nikola H.

Odpovídá do 22 hod., na 100% zpráv
100% 22 hod
Od 350 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Nikola H.

Přijímá nové studenty

Konverzace v německém nebo anglickém jazyce

  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, večer
Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, večer
Popis Reference

Popis

Ráda Vám pomohu s angličtinou nebo němčinou přirozenou formou. Společně začneme tam, kde jste skončili a posuneme Vaše znalosti na další level :-).

Studovala jsem v Německu, pracovala v USA a v profesním životě jsem vždy byla obklopena anglicky a německy mluvícími klienty a kolegy. S výukou jazyků mám mnohaleté zkušenosti.

Pokud byste se rádi dozvěděli více, budu se těšit na Vaši zprávu.
Nikola

Reference (3)

Vašek V.

Vašek V.

Neověřená reference

Tuto “paní učitelku” mohu doporučit dvěma deseti. Neskutečně milá a usměvavá slečna, jejíž dokonalej přízvuk mě nikdy nepřestane fascinovat. A nejen to. Lekce němčiny s ní mě konečně začaly bavit. Děkuji!

Markéta B.

Markéta B.

Neověřená reference

Němčinu se učím 6 let. Měla jsem hodně učitelů, a proto vím, jak důležitý je osobní přístup. Nikola ke každé lekci připravuje velmi zajímavé informace, které jsou užitečné v běžném životě. Během lekce je vždycky aktivní. Když ztrácím pozornost, vymyslí nějakou hru. Maximálně využije dobu lekce, aby výuka byla co nejvíce užitečná. Pokud se chcete naučit jazyk co nejrychleji a příjemnou formou, nenajdete lepší učitelku.

Nikola Z.

Nikola Z.

Neověřená reference

Slečnu Nikolu mohu jen doporučit. Uvolněná atmosféra během výuky, příjemná a profesionální. Angličtinu má na perfektní úrovni. Moc mi pomohla se rozmluvit a vypilovat chyby.