Karel J.

Karel J.

Od 395 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Karel J.

Přijímá nové studenty

Všestranná angličtina - pomůžu ti s angličtinou ať už je to gramatika, konverzace, příprava na testy (IELTS/TOEFL), obchodní či profesní užití

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 395 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Popis

Nabízím doučování online jak pro dospělé tak i pro děti a studenty. Anglicky mluvím už 24 let, z toho jsem 9 let strávil v zahraničí. Mám v angličtině vystudované dva tituly v Holandsku, takže mám zkušenosti jak s praktickou tak i akademickou angličtinou. Doučoval jsem angličtinu už v Česku pro děti na úrovni základní školy, ale také vysokoškolské studenty v Jižní Koreji. Mám i bohatou zkušenost z pracovního prostředí mezinárodních firem jako je Heineken, Philips nebo ASML, kde jsem používal angličtinu na denní bázi, takže znám užití a termíny z profesní angličtiny.

Moje nabídka: Díky mým zkušenostem, jsem schopen nabídnout pomoc jak s gramatikou, praktickou angličtinou pro denní konverzace tak i profesní angličtinou, poslechem obtížnějších textů či slangovou angličtinou. Jsem schopný vás připravit na testy angličtiny jako je IELTS nebo TOELF, sám jsem tyto testy podstoupil a také jsem pomáhal jiným studentům, jak je úspěšně absolvovat. Co se týče studentů základních a středních škol, mám zkušenosti s učebnicemi Headway a Project, ale jsem schopný vyučovat i podle jiných učebnic. Pomůžu vám nejen s angličtinou jako takovou, ale i jak urychlit celý proces učení se angličtiny. Používám metodu 'škola hrou', aby si moji studenti i užili těchto hodin, a užívám interaktivní nástroje pro osvojení slovní zásoby jako je Anki nebo Quizlet.

Formát doučování: Doučuji online (jakýkoliv preferovaný kanál - Skype, Zoom, etc.) protože se nacházím v zahraničí, ale jsem flexibilní, co se týče času a délky lekcí. Nabízím první lekci o 30 minutách zdarma, kde se prvně můžeme domluvit na vašich požadavcích a zbytek času věnuji první lekci. Pokud si přejete být přítomní během první (nebo i následujících) lekcí vašeho dítěte tak je to úplně v pořádku. Účtuji si 395,- Kč za hodinu, ale pokud si tento tarif nemůžete dovolit, můžeme se domluvit na ceně, kterou si dovolit můžete. V ceně je zahrnuta i nahrávka lekce, kterou si studenti můžou stáhnout a znovu přehrát. Nebojte se na mě obrátit přes tento portál s jakýmikoliv dotazy, rád vám na ně odpovím.

Krátce o mně: Jmenuji se Karel, je mi 29 let a pocházím z Brna. Užívám si práci s lidmi a učení/doučování je jedna z aktivit, která mě báví a zároveň dodává energii. Lidé si na mě cení můj otevřený a osobní přístup ke studentům. Já si uvědomuji, že každý student může vyžadovat jiný přístup, a v každém případě se vždy snažím o přátelskou a odlehčenou atmosféru, aby se studenti cítili pohodlně, a mohli se soustředit na vylepšování jejich schopností v angličtině.

Fotky a certifikáty