Hans W.

Hans W.

Odpovídá do 3 hod., na 71% zpráv
71% 3 hod

Hans W.

konverzace a Výuka Nj od rodilého mluvčího levně

  • 5/5 (Ohodnotili 2 studenti)
  • -
  • 14 odučených lekcí
  • Doučuje také online
  • Od  250 Kč/hod
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 250 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend

Popis

Nazdar, je mi 18 let. Žiji v Plzni a chodím na Mikuláššské gymnázium. Vyrůstal jsem dvojjazyčně česko-německy. V Německu jsem chodil na základku a chvíli i na gymnázium. Během doby, co jsem vyrůstal v Německu jsem nasbíral mnoho zkušeností s německým a anglickým jazykem. Rád pomůžu s gramatikou a opravami, když vám něco nejde. a Také nabízím výuku od ůplných základů Nj. Má výuka je vždy individuální, protože jsem toho názoru, že se každý přeci jen učí jinak a jinou rychlostí. individuální výukou si zajišťuji, že nikdo nebude pozadu.

Dt:
Hi, Ich bin 18 Jahre alt und wohn' in Pilsen. Hier in Pilsen geh ich auf's Mikulášské gymnázium. Ich bin zweipsrachig aufgewachsen und kann daher, na ja, beide Sprachen gleich gut sprechen. Die Grundschule besuchte ich in Deutschland, Bayern. Dort ging ich auch später ans Dossenber-Gymnasium Günzburg. Als ich 14 war, musste ich auss Familiengründen zurück in die Tschechai. Dank der Zeit, die ich in Deutschland verbracht habe, konnte ich viel Erfahrung in puncto Deutsch und Englisch. Ich möchte jetzt dieses Wissen mittels Konversations- und Grammatikstuden übergeben. Ich kann auch Deutschunterricht von Grund auf geben. Mein Unterricht ist immer individuell, da ja alle anders gut und schnell lernen. DUrch diese indivudelle Unterrichtsart stell ich sicher, dass niemand zurückbleibt.

En:
Hey, I'm 18 years old and live in the city of Pilsen. In Pilsen i'm visiting the Mikulášské gymnázium. I grew up in a bilingual manner - czech-german. And went to elemetary school in germany furthermore I also studied high school, but later I had to move back to czechia because of family reasons. I've not been lazy in germany and studied english and german quite well. I want to provide my students with all this experience using conversation lessons, together with grammar lessons. I can also teach you from the beginnings. To make sure, that all students get what I'm teaching, i declared, that i will only teach individually. It's overall easier and better for students to learn individually, thus that's why i chose to do so.