Eliška N.

Eliška N.

Odpovídá do 6 hod., na 50% zpráv
50% 6 hod
Přijímá nové studenty

Eliška N.

Přijímá nové studenty

vstřícný a individuální přístup ve výuce němčiny

  • Doučuje také online
  • Od  300 Kč/hod
  • Preferované časy: po obědě, večer
Cena Od 300 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer
Doučuje předměty:
Popis Reference

Popis

Jsem absolventkou bakalářského studia na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, kde jsem vystudovala obor Německý jazyk a Dějepis se zaměřením na vzdělávání. V současné době jsem v prvním ročníku magisterského studia na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, obor Německý jazyk a literatura.

Reference (2)

Martin H.

Martin H.

Neověřená reference

Perfektní doučování s Eliškou. Je vidět, že je velkou profesionálkou ve svém oboru. Dokáže ušít doučování na míru, tak aby hodiny byly zábavné a zároveň člověku hodně daly. Němčina mi nikdy nešla, ale po tomto doučování cítím velký posun a tento jazyk mě začíná bavit.

Anna P.

Anna P.

Neověřená reference

Mám za sebou 5 doučovacích hodin s Eliškou a už vidím značné zlepšení. Hodiny jsou srozumitelné a hlavně zábavné. Vyhovuje mi také individuální přístup- možnost mít domácí úkoly, díky kterým se na němčinu podívám i přes týden, možnost zvolit si, co potřebuji probrat či zopakovat, a procvičení jak mluvení, tak psaní. Mým cílem je certifikát z německého jazyka a myslím si, že doučovací hodiny s Eliškou byla nejlepší volba, jak k certifikátu dojít. Mohu jedině doporučit! Jak už materiály v hodinách, tak přístup - vše naprosto profesionální. Děkuji!