Jitka R.

Jitka R.

Odpovídá do 15 hod., na 100% zpráv
100% 15 hod
Přijímá nové studenty

Jitka R.

Přijímá nové studenty

Nabízím doučování anglického jazyka, českého jazyka a zeměpisu.

  • Doučuje také online
  • Od  350 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer
Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer
Popis Reference

Popis

Jsem Jitka, vystudovaná geografka z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, momentálně žijící v Praze. Během několika let jsem studovala a pracovala hodně v zahraničí. Anglický jazyk využívám každý den, ať už díky svému zaměstnání (komunikace se studenty, moderování akcí nebo diskuzí v anglickém jazyce), tak i v osobním životě.

Ve volném čase se již přes 3 roky věnuji psaní recenzí, kde je výborná úroveň češtiny nutností. Ráda pomohu, jak s gramatikou, sylabem, diktáty, tak i s psaním esejí.

V rámci Prahy mohu kamkoliv dojet nebo se můžeme sejít v kavárně. Lekce jsou možné také online. Výuku koncipuji vždy na základě domluvy a potřeb studenta, proto pevně věřím, že najdeme vždy ten nejlepší způsob spolupráce.

Možnost skupinových lekcí je za mírný příplatek (záleží na počtu studentů).
Taktéž můžeme vše domluvit na první konzultaci, která je pro prvních 20 minut zdarma. :)

Reference (2)

Ernst B.

Ernst B.

Neověřená reference

Jsem Němec a učím se česky. Jitka je velice kvalifikovana a trpělivá ucitelka, s ni se ucit je zabava.

Kristýna F.

Kristýna F.

Neověřená reference

Recenze moc často nepíši, ale tady se nedá jinak! Dostala jsem se do situace, kdy jsem musela opakovat maturitu ze zeměpisu a tak se pro mě stala obrovským strašákem. Měla jsem to štěstí a našla slečnu Jitku, která mi předala za měsíc tolik informací, že jsem nakonec maturitu zvládla za 1. Doučování probíhalo online a já oceňuji úžasnou časovou flexibilitu, kterou mi mohla nabídnout. Nebyl problém, když jsem se musela omluvit, najít termín také ne, vstřícnost neuvěřitelná. Jde vidět že zeměpis má v kapse, a to jakou informace umí předat a přizpůsobit je zajímavostem a aktualitám mě bavilo. Lidský a stále profesionální přístup, po celou dobu přátelská atmosféry, pomohla mi i v praktických věcech, které jsem si odnesla do života. Načerpala jsem informace nejen o zeměpisu, ale i o cestování. Vše se potom odrazilo na mé výsledné známce. :) Jedině doporučuji!

Odpověď doučovatele:

Moc děkuji za tak krásná slova! Ohromně mě těší, že jsem mohla pomoci, a že se ze zeměpisu stal kámoš a ne strašák. Přeju hodně vydařených cesta a úspěchů na VŠ :)