Jakub V.

Jakub V.

Přijímá nové studenty

Jakub V.

Přijímá nové studenty

Doučování angličtiny pro začátečníky a středně pokročilé.

Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:

Popis

Vítám vás na mém profilu, kde nabízím doučování angličtiny.

Co mě přivedlo k doučování? Především to byl pocit, že bych měl předávávat své znalosti dál. O prázdninách roku 2022 jsem absolvoval zahraniční pobyt na Maltě se společností Education First, který jsem zakončil získáním certifikátu EFSET C2. Dále jsem se účastnil programu Erasmus+ v Portugalsku, kde jsem získal cenné zkušenosti s mezikulturním učením. Kromě toho jsem také vlastníkem certifikátu Cambridge úrovně C1.

Doučováním se zabývám již přibližně jeden rok. Během této doby jsem měl možnost pracovat s různými studenty různých věkových skupin a úrovní angličtiny. Aktuálně doučuji 10 studentů, kterým se snažím zdokonalit jejich jazykové dovednosti.

Mým stylem výuky je komplexní přístup k anglickému jazyku. Snažím se vytvořit podnětné a interaktivní hodiny, které motivují studenty k aktivnímu zapojení. Využívám různé metody a materiály, jako jsou konverzační cvičení, čtení, poslech, psaní a gramatika, abych posílil a rozvinul všechny aspekty angličtiny. Důraz kladu na praktické použití jazyka a rozvoj komunikačních dovedností.

Typy lekcí

Standardní lekce

350 Kč / 55 min.

Fotky a certifikáty