Yelyzaveta T.

Yelyzaveta T.

Yelyzaveta T.

Učit se jazyky je snadné - doučování AJ, RJ, UJ

  • -
Cena Od 250 Kč/hod

Popis

Ahoj! Jmenuji se Liza a jsem lektorka jazyků. Pocházím z Ukrajiny, ale úspěšně jsem odmaturovala na českém gymnáziu. Díky tomu mluvím nejen ukrajinsky a česky na vysoké úrovni, ale také anglicky a rusky. Kromě toho jsem držitelem certifikátu Cambridge CAE, který potvrzuje mou úroveň C1 v angličtině.

Mám roční praxi jako lektorka jazyků. Během této doby jsem pomohla mnoha studentům dosáhnout jejich cílů a zlepšit jejich jazykové dovednosti. Mé zkušenosti mi umožňují efektivně vyučovat a přizpůsobit se potřebám každého.

Nabízím kvalitní výuku angličtiny, ruštiny a ukrajinštiny. Mé zkušenosti a znalosti vám pomohou efektivně je zvládnout, ať už jste na jakékoliv úrovni. Snažím se vytvořit přátelské a vstřícné prostředí, abyste mohli svobodně vyjádřit své myšlenky a otázky.

Kromě toho mohu pomoci i cizincům, kteří se chtějí naučit česky. Ať už se jedná o nácvik mluvení, gramatiky nebo překladu, jsem připravena přizpůsobit se vašim potřebám a pomoci vám.

Pokud hledáte kvalifikovanou lektorku, která by do vašeho učení vnesla zájem a efektivitu, kontaktujte mě ještě dnes a pojďme se společně vydat na tuto vzrušující jazykovou cestu!