Kristína G.

Kristína G.

Odpovídá do 3 hod., na 100% zpráv
100% 3 hod
Přijímá nové studenty

Kristína G.

Přijímá nové studenty

Individuálny plán bez bifľovania a šikovné triky pre mozog a pamäť

  • Doučuje také online
  • Od  335 Kč
Cena Od 335 Kč
Popis Typy lekcí Reference Fotky & certifikáty

Popis

IBA ONLINE
Som vyštudovaná pedagogička AJ a NJ žijúca v zahraničí. Moje skype konverzácie sa ľuďom veľmi osvedčili, pretože pomáham študentom zostaviť si jednoduchý plán a viem poradiť rôzne metódy ako aj poskytnúť rôznorodé materiály, pomocou ktorých je učenie efektívne a zábavné. Je to výhodný a pohodlný spôsob, ktorý vás nakopne, testuje a udržuje pri učení sa cudzích jazykov individuálnou metódou, zohľadňujúc vaše silné i slabé stránky. Mám skúsenosti s jazykovou prípravou na:
- certifikát,
- pohovor/prácu,
- maturitu,
- vycestovanie do zahraničia,
- nástup do zamestnania po materskej,
- život v zahraničí.
60 min / 14 eur

Typy lekcí

Standardní lekce

335 Kč / 55 min.

Reference (4)

+ Přidat referenci
Marián M.

Marián M.

Neověřená reference

Kristýna mi pomáhá procházet cestu věčného začátečníka Aj. Je trpělivá,umí zvolit individuální přístup a najít ten nejvhodnější model online výuky. Děkuji.

Marie A.

Marie A.

Neověřená reference

Kristína mě doučovala anglický jazyk. Jejím stylem výuky, mě připravila na klasickou konverzaci, kterou jsem využila nejen v cizině. Její hodiny jsou velmi originální a nejsou nudné. Neučí tím stylem jako ve škole, což mi velmi vyhovuje. Probírali jsme v angličtině klasické každodenní témata, jako když se bavíte s přáteli. Ale také mě připravovala na pohovor v anglickém jazyce, a tím jsme zvládly probrat i formální stránku jazyka. Díky ní, jsem se ve světě neztratila.

Peter C.

Peter C.

Neověřená reference

Dostal jsem pracovní nabídku na vzdálenou práci ve Vídni. Podmínkou byla komunikace v němčině. Nějaké základy jsem měl, ale léta jsem němčinu nepoužíval. Díky pravidelným lekcím od Kristíny se mé schopnosti komunikovat německy výrazně zlepšily.

Martin V.

Martin V.

Neověřená reference

Kristina was my english teacher over a year. She prepared me for my exams and I passed all of them. I was lucky to find her, because she knows how to make lessons interesting. The best thing is she love teaching and you can feel it. Always has a solution for your study problem. Always prepared. Always patient.

Fotky a certifikáty