Lucia S.

Lucia S.

Přijímá nové studenty

Lucia S.

Přijímá nové studenty

Dostaň sa na svoju vysnívanú lekársku fakultu 👩‍⚕️👨‍⚕️ - biológia, chémia, fyzika

  • -
  • Doučuje také online
  • Od  500 Kč/hod
Cena Od 500 Kč/hod

Popis

Ahojte 😊,
volám sa Lucia a tento rok som úspešne zložila prijímacie skúšky na viacero lekárskych fakúlt v Čechách a na 3. LF, kde aj v septembri nastupujem, som sa umiestnila zo všetkých uchádzačov na 5. mieste. Prijímačky mám čerstvo za sebou a preto si myslím, že ti viem najlepšie pomôcť s tvojou prípravou na medicínu.

Ako doučujem:
Preferujem doučovanie online, či už individuálne alebo v skupinke. Každému študentovi vytvorím študijný plán na mieru tak, aby mu to čo najlepšie vyhovovalo. Pri výučbe používam vlastné prezentácie ku každej téme a databázu modelových otázok na precvičovanie. Doučujem cez iPad, čiže vždy všetko nakreslím tak, aby to bolo čo najnázornejšie, lebo mojim cieľom je, aby si učivu hlavne rozumel a nie len sa ho nabiflil naspamäť. Taktiež budeme spolu písať priebežné testy a nakoniec celého tvojho kurzu ťa čakajú modelové prijímačky, ktoré študentom ponúkam ZADARMO. Ak sú súčasťou tvojich prijímačiek aj ústne pohovory, ktoré sú často veľkým strašiakom, neboj, pripravím ťa aj na tie. (Na ústnych pohovorch na 3. LF som získala 61,33 bodov z 62).

Prečo by si si mal vybrať práve mňa?
- mám obrovskú databázu testov a modelových otázok, ktoré ti vždy ponúknem ZADARMO.
- ku každej téme mám vytvorenú vlastnú prezentáciu, do ktorej počas hodiny dopisujem a dokresľujem. Vždy ti ju po hodine ZADARMO pošlem a bude pre teba slúžiť ako skvelý študijný materiál.
- modelové prijímačky, za ktoré si prípravné kurzy často pýtajú nemalé peniaze, ti poskytnem na konci tvojho kurzu ZADARMO.

Teším sa na teba a neboj, spolu tu zvládneme ľavou zadnou! 🩺🫶🏼