Lenka D.

Lenka D.

Odpovídá do 12 hod., na 90% zpráv
90% 12 hod
Přijímá nové studenty

Lenka D.

Přijímá nové studenty

Angličtina s native speakerom, ktorý ti rozumie🇺🇸🇸🇰

  • 5/5 (Ohodnotil 1 student)
  • 5 odučených lekcí
  • Doučuje také online
  • Od  350 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Reference Fotky & certifikáty

Popis

Hello! 👋🏻 Pred pár rokmi som doštudovala magisterské štúdium Anglophone Studies (Metropolitan university Prague)🎓, okrem angličtiny zamerané na lingvistiku a fonetiku. Predtým som prešla skúškami CAE (C1) a strávila rok štúdia v Californii🌴. Tým som sa vyšplhala na "native-like" (C2) level. Angličtinu využívam na každodennej bázi v pracovnom aj osobnom živote.

Hodiny so mnou sú interaktívne, uvoľnené a efektívne. Vyučujem primárne americkú angličtinu 🇺🇸.
Naučím vás to, čo v učebnici nenájdete - špecializujem sa na výslovnosť, odposluch, prirodzenosť a hlavne reálne používanie jazyka v anglicky hovoriacom svete ako v neformálnych, tak formálnych kontextoch.

Na úvodnom sedení (cca 20min) sa spoznáme, preberieme vaše očakávania, level angličtiny a oblasti k zlepšeniu. Spoločne nájdeme rozvrh a spôsob, ktorý bude najviac vyhovovať. Záleží mi na tom, aby mal z doučovania každý študent radosť a videl reálny pokrok.

Preferujem doučovanie online, prípadne s kávičkou v centre Prahy :)

Reference (2)

Petr F.

Petr F.

1 odučená lekce

S Lenkou pracujeme na zdokonalování angličtiny pro efektivní užití jazyka v reálném světě. Hlavně se zaměřujeme na výslovnost a používání angličtiny jak v rámci formálního, tak neformálního prostředí. Jako učitelka je velmi milá, nápomocná a chápavá, pokud jde o individuální přístup, který každý student vyžaduje.

Alex P.

Alex P.

1 odučená lekce

Lenka je velice sympatická učitelka angličtiny. Je velice přátelská, nápomocná a připravená. Přizpůsobí se Vašim individuálním potřebám a je časově velmi flexibilní. Její level angličtiny je perfektní, měl jsem pocit, že hovořím s někým, kdo žije v USA celý život. Určitě hodlám využívat i nadále. Děkuji

Fotky a certifikáty