Michala S.

Michala S.

Odpovídá do 9 hod., na 100% zpráv
100% 9 hod
Přijímá nové studenty

Michala S.

Přijímá nové studenty

Němčina na míru s individuálním přístupem

  • 5/5 (Ohodnotil 1 student)
  • 1 odučená lekce
  • Doučuje také online
  • Od  400 Kč/hod
Cena Od 400 Kč/hod
Doučuje předměty:
Popis Typy lekcí Reference

Popis

Němčina mě provází od mých školních let, na osmiletém gymnáziu jsem získala jazykový diplom - Sprachdiplom Stufe 2 (C1), vystudovala jsem Učitelství NJ pro střední školy na Západočeské univerzitě v Plzni (Mgr.), kde nyní působím jako vyučující, byť na jiné katedře. Učila jsem na základní škole i na gymnáziu, řadu let jsem tlumočila pro PČR.
Doučuji asi 15 let, v současné době se věnuji studentům různého věku i dospělým, kteří s jazykem teprve začínají. Mám ráda lehkost, humor, pohodu a vždy se snažím, aby se mí studenti stali parťáky, kteří se na společné setkání těší a odnáší si z něj maximum.
Upřednostňuji online výuku. Během každé lekce píšu záznam, přehled probrané látky a výklady má student trvale k dispozici na Google Učebně, kde mohu v případě zájmu vytvářet různá cvičení, sdílet užitečné odkazy apod.

Typy lekcí

Standardní lekce

400 Kč / 55 min.

Reference (1)

+ Přidat referenci
Michaela L.

Michaela L.

Neověřená reference

Za mě super paní učitelka co učí srdcem . Hodiny probíhají online a na každém čase se domlouváme dopředu, nikdy se nestalo že by to zrušila. Látku vysvětluje s trpělivostí všechno dostávám napsané a aby si ověřila že jsem porozuměla dává i domácí úkoly , které vždy probereme. Doučování je hodně o mluvení, a výslovnosti. S paní učitelky se časem stala kamarádka. Za mě obrovská spokojenost.