Alice S.

Alice S.

Přijímá nové studenty

Alice S.

Přijímá nové studenty

Konverzační doučování angličtiny od začátečníků do B1

  • -
  • Doučuje také online
  • Od  350 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Popis

Dobrý den,
jmenuji se Alice a jsem studentkou Vysoké školy ekonomické. Mám vystudované Anglicko-české gymnázium AMAZON a složenou mezinárodně uznávanou zkoušku Cambridge Advanced English na úrovni C1. S doučováním mám dvouletou praxi.

Nabízím doučování angličtiny pro všechny úrovně od začátečníků po B1. Styl mé výuky je zaměřen na praktické porozumění jazyka a schopnost využít ho v každodenním životě, mým cílem je, aby studenti začali v angličtině i přemýšlet. Nevyučuji prázdné gramatické vazby či nesrozumitelné školní „pomůcky”, naučím vás rozumět psanému i mluvenému textu a především konverzovat.
V případě mladších dětí preferuji prezenční výuku, učím na Praze 4. Jiné Prahy jsou také možné, ale vždy minimálně 2 hodiny za sebou. Pro dospělé či starší děti doporučuji prezenční výuku u začátečníků a v případech, kdy je třeba vysvětlovat naprosté gramatické základy. Studentům, kteří shání konverzační lekce, doporučuji on-line prostor. Vše samozřejmě záleží na Vás a na všem se lze dohodnout:)

V případě zájmu o doučování mi, prosím, napište věk, úroveň a časové možnosti studenta, kontaktní e-mail, lokaci a preferované množství hodin. Pro nejefektivnější a nejrychlejší „rozmluvení se” doporučuji dvě dvouhodinové lekce týdně. Pro “kondiční” výuku stačí 2 hodiny týdně (každopádně prezenčně vždy preferuji lekce dvouhodinové). Napište mi, prosím, i v případě on-line lekcí. Mé časové možnosti jsou proměnlivé, proto si prosím nedělejte rezervaci sami, bez předchozí domluvy.
Doučuji navíc i o víkendech:)

Typy lekcí

Standardní lekce

350 Kč / 55 min.