Lucie K.

Lucie K.

Odpovídá do 48 hod., na 50% zpráv
50% 48 hod+
Přijímá nové studenty

Lucie K.

Přijímá nové studenty

Doučovaní chemie a fyziky i online

  • Doučuje také online
  • Od  180 Kč
Cena Od 180 Kč

Popis

Snažím se děti doučit podle jejich potřeb a zájmu. Tedy jak moc se potřebuji danou věc doučit. Dívám se jakým způsobem se nejlépe naučí a pochopí látku. Jsem spíše pro volnější výuku se stylem vysvětlování než se drtit věci nazpaměť, které hned zapomenou. K tomu koho doručuji přistupuji individuálně. Snažím se o dobrou náladu, být milá, nejsem tu aby se někdo bál nebo se špatně cítil, že něco neumí. Naopak se snažím, aby se něco naučil a třeba i zjistil, že i obtížnější předmět muže mít rád a udělal velký pokrok.
Když se někoho čekají přijímací zkoušky, maturita v pohodě se zvládneme připravit a popřípadně uděláme rychlokurz nejdůležitějšího, aby vše zvládnul.
Kousek o mně. Jsem studentka Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Hlavním předmětem je tedy chemie. Problém však nemám v doučovaní základní a středoškolské fyziky, matematiky a biologie.
S dětmi mám zkušenost téměř pořad, často jsem doučovala sourozence a už jsem připravovala klučinu k maturitě. Dříve jsem byla skautskou vedoucí a měla jsem na starost více dětí.

Typy lekcí

Standardní lekce

180 Kč / 55 min.