Adam K.

Adam K.

Adam K.

Příprava na přijímací zkoušky na medicínu

  • Doučuje také online
  • Od  200 Kč
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 200 Kč
Preferované časy: po obědě, večer, víkend

Popis

Ahoj, jsem Adam, absolvent gymnázia, který nyní studuje medicínu na 3. lékařské fakultě UK. Úspěšně jsem absolvoval přijímací zkoušky na lékařské fakulty a své získané znalosti z biologie, chemie a fyziky, které jsem obdržel při dlouhodobé přípravě na přijímací zkoušky bych rád opět předával dál.
Nabízím přípravu na přijímačky na medicínu či jen doučování ze středoškolské biologie/chemie/fyziky, přičemž si zakládám především na individuálním přístupu, snažím se, abys dané látce opravdu porozuměl a dokázal ji následně prakticky uplatnit. Společně se můžeme domluvit na tvé vlastním individuálním studijním plánu, délce a četnosti lekcí i výsledné ceně. Rád poskytnu i různé materiály, které mně pomohly při přípravě na přijímačky/maturitu z biologie a chemie nebo rady jak na přijímačky na různých fakultách:).
Pokud tě nabídka zaujala a potřeboval/a bys pomoct se středoškolskou biologií/chemií/fyzikou, neváhej mě kontaktovat - první lekce je bezplatná a můžeš při ní zjistit, zda by ti daný typ výuky vyhovoval.
Doučuji v Praze nebo v Liberci, nemám problém ani s online doučováním:).

Typy lekcí

Standardní lekce

200 Kč / 55 min.