Adéla Š. Ověřená identita

Adéla Š.

Ověřená identita
Přijímá nové studenty

Adéla Š.

Přijímá nové studenty

Individuální doučování na pohodu, které vás bude bavit.

  • -
  • Doučuje také online
  • Od  450 Kč/hod
  • Preferované časy: po obědě, večer
Cena Od 450 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer
Doučuje předměty:

Popis

Hi there! :)
Vítej na začátku Tvého jedinečného dobrodružství za zlepšováním schopností anglického jazyka. Neboj, nejsi na to sám/a! Budu Tě doprovázet na každém kroku.

Zkušenosti a přístup
Žiji vesměs v česko-anglické kultuře už od svých deseti let, kdy jsem nastoupila do mezinárodní školy a musela se začít dobře orientovat v anglickém jazyce. V šestnácti letech jsem odjela na rok a půl studovat do Kanady, kde jsem odmaturovala a získala jazykový certifikát IELTS na úrovni 8 (C1). Nyní jsem absolvující studentkou na Anglo-Americké univerzitě, kde studuji žurnalistiku, komunikace a mediální studia.

S doučováním jsem začala v druhém ročníku vysoké školy a to jen proto, že mě o to požádali známí – pak jsem si ale řekla, proč nepředat své znalosti i někomu jinému, kdo by o to měl zájem? Žádný stres, mám ráda příjemné, neformální prostředí a tak také probíhají mé lekce.

Individuální styl výuky
Každému vyhovuje jiný přístup. Proto nabízím “poznávací lekci” zdarma (3O-45 minut). Je to čas, během kterého se vzájemně poznáme a popřípadě zjistíme/domluvíme se, co přesně chceš. :)

Nabízím:
+ konverzace v angličtině, které využiješ v každodenním i profesním životě
+ pomoc s porozuměním/doháněním látky ve škole
+ příprava na anglické testy (KET, PET, a další podle domluvy)
+ pomoc s porozuměním gramatiky, případně kontrola/struktura slohových prací/prezentací

Lekce mohou probíhat přes Zoom, Google Meet, Microsoft Teams, nebo přes tuto stránku podle toho, co je Ti nejpohodlnější.

Těším se na Tebe!
Adél

Fotky a certifikáty