Josef H.

Josef H.

Odpovídá do 12 hod., na 100% zpráv
100% 12 hod
Přijímá nové studenty

Josef H.

Přijímá nové studenty

Nejen matematika a fyzika lidsky

  • Doučuje také online
  • Od  300 Kč/hod
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 300 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Popis Typy lekcí Reference

Popis

Jmenuji se Josef Hrdlička, a nabízím jakoukoliv výpomoc nejen s matematikou a fyzikou na úrovni SŠ i VŠ. Poradím ti s řešením konkrétních příkladů, ale rád vysvětlím i "proč" a "jak". Dokážu pomoci i s přijímačkami.

Mám akademický titul v oboru aplikované fyziky, což mi poskytuje hluboký základ v matematice, fyzice a programování. Nadále studuji magisterský obor Fyzikální inženýrství a nanotechnologie na VUT v Brně se zaměřením na optiku.

V průběhu studia jsem doučoval spolužáky, vytvářel pro ně i zápisky na zkoušky. Tedy dokážu látku přehledně vysvětlit a vypočítat tak aby tomu každý rozuměl. Moje vlastní studijní zkušenosti mi pomáhají lépe porozumět potřebám a výzvám, kterým obecně studenti čelí. Výuka je uzpůsobena tvým potřebám. Vždy se budu snažit aby si odcházel/a s pocitem že něco nového umíš.

Pokud máš nějaké konkrétní otázky nebo potřebuješ další informace, neváhej se mě zeptat.

Typy lekcí

Standardní lekce

300 Kč / 55 min.

Reference (1)

Dana T.

Dana T.

Neověřená reference

Proč si vybrat tohoto doučovatelé: 1. Vyučuje svůj obor s velkým nadšením. 2. Neučí nudně, má smysl pro humor. 3. Vysvětluje učivo jasně, srozumitelně a přesvědčivě. 4. Užívá nejrůznější materiály, které má pečlivě připraveny. 5. Dokáže ze svého předmětu hodně naučit. 6. Nebojí se otázek a na ně důkladně zodpovídá.

Odpověď doučovatele:

Moc rád jsem pomohl!