Štěpán T.

Štěpán T.

Zkušební lekce zdarma

Štěpán T.

Zkušební lekce zdarma

Studuji PedfUK, proto je toto doučování sázka na jistotu! Přes 200 odučených prezenčních hodin.

Cena Od 250 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Popis

Od malička jsem projevoval zájem zejména o technické předměty. Později jsem objevil kouzlo chemie i informatiky a začal sám doma experimentovat. V minulosti jsem připravoval žáky na přijímací zkoušky z matematiky, a nejen díky tomu mé další kroky směřují na Pedagogickou fakultu UK. Kromě toho rád sportuji a cestuji v rámci projektů Erasmus+. Věřím, že neformální lekce plná porozumění dokáže nadchnout i Tebe!

V současnosti mám přes 200 odučených hodin, proto je má kapacita omezená. Přesto mám teď pár volných míst. Výuka možná i online přes grafický tablet.

Typy lekcí

Zkušební lekce

Pojďme se poznat a vyzkoušet si spolupráci! Studuji na Pedagogické fakultě, proto mi na dobré atmosféře záleží stejně jako Tobě. Navíc si vše můžeme zkusit ZDARMA.

Zdarma / 15 min.
Standardní doučování - úroveň ZŠ

55 intenzivních minut, kde se budeme věnovat tomu, co Ti zrovna ve škole utíká! Součástí balíčku je i uchovaný zápis z hodiny ve formátu .pdf nebo .png

250 Kč / 55 min.
Standardní doučování - úroveň SŠ

55 intenzivních minut, kde se budeme věnovat tomu, co Ti zrovna ve škole utíká! Součástí balíčku je i uchovaný zápis z hodiny ve formátu .pdf nebo .png

300 Kč / 55 min.
Na poslední chvíli

Za 5 minut 12? Zítra test? Nevadí, neváhej a napiš - najdu si na Tvé doučování čas, ať to stojí cokoliv!

500 Kč / 55 min.
Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - speciální nabídka

Výhodný balíček pro všechny, kteří chtějí od září na svou vysněnou SŠ! Součástí hodiny je zaslaný zápis ve formátu .pdf, pravidelný domácí úkol a priorita před ostatními, jelikož přijímačky nepočkají :)

325 Kč / 55 min.
Příprava k maturitě - speciál a maturitní otázky ZDARMA!

Speciální balíček přípravy k maturitě, ve kterém se intenzivně budeme věnovat Tvému maturitnímu předmětu. Po proběhlých 10 lekcích obdržíte i mé vypracované maturitní otázky ZDARMA (Chemie, Informatika, Český jazyk a Angličtina)

350 Kč / 55 min.
Insane mode

Chceš pořádnou dávku informací v co nejkratším čase? Za 2 hodiny to spolu zmákneme, ať už potřebuješ doučování kdykoliv!

800 Kč / 120 min.

Fotky a certifikáty