Petra S.

Petra S.

Odpovídá do 2 hod., na 100% zpráv
100% 2 hod
Přijímá nové studenty

Petra S.

Přijímá nové studenty

Mluvit hezky španělsky

  • 5/5 (Ohodnotili 2 studenti)
  • 24 odučených lekcí
  • Doučuje také online
  • Od  200 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 200 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Typy lekcí Reference

Popis

Jmenuji se Petra. Spanelsky mluvim jiz desatym rokem. Od roku 2014 az 2018 jsem zila ve spanelske rodine se spanelskym pritelem. Po odmlce, kdy jsem zila na Novem Zelandu, jsem se znovu vratila do Spanelska, a tak se spanelstina stala mym kazdodennim chlebem:-) Pred par lety jsem zacala doucovat kamarady a cleny rodiny, kteri si moje lekce chvali, a proto jsem se rozhodla stat se doucovatelem i na teto platforme.

Sve lekce poskytuji online a zameruji se na vsechny vekove kategorie. Me lekce predavam spise zacatecnikum, kterym chci neformalni cestou pomoct napriklad domluvit se v zahranici, na dovolene a nebo pomoci tomu, kdo se chce jen naucit mluvit dalsim cizim jazykem:-).

Nevahejte se se mnou spojit v pripade jakehokoli dotazu.

Typy lekcí

Standardní lekce

200 Kč / 55 min.

Reference (2)

+ Přidat referenci
Kamča M.

Kamča M.

5 odučených lekcí

S Pétou jsem měla už 4 hodiny a vřele doporučuji. Lekce jsou vždy skvěle připravené a určitě vás posunou ve španělštině o kus dále stejně jako mě.

Sylva V.

Sylva V.

5 odučených lekcí

Měla jsem několik lekcí s Petrou a je skvělá. Rozhodně doporučuji. Reaguje na úroveň studenta a lekce mu přizpůsobí. Používá spousty učebních materiálů a všechny je pak studentovi zasílá. Sylva V.