Kateřina L.

Kateřina L.

Odpovídá do 5 hod., na 100% zpráv
100% 5 hod
Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Kateřina L.

Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Zábavné doučování němčiny

  • Doučuje také online
  • Od  250 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 250 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Popis

Po roce v Německu, kde jsem aktivně i pasivně využívala německý jazyk, jsem také absolvovala kurz C1 na univerzitě v Regensburgu.

Aktuálně studuji andragogiku (vzdělávání dospělých) na univerzitě v Ústí nad Labem a němčině se věnuji neustále ve svém volném čase.

Mým cílem je předávat mé vědomosti a nadšení z jazyka dále právě skrze doučování, se kterým mám zatím nárazové zkušenosti.

Styl učení si můžeme domluvit krátce rovnou při první hodině nebo se nejdříve sejít a domluvit se, co by bylo ideální a vyhovující - ve druhém případě samozřejmě zkušební hodina zdarma.

Mimo jiné jsem otevřena čemukoliv, co se německého jazyka týká - nejen pomoc začátečníkům, příprava na maturitu, oživení jazyka, konverzování či gramatika, ale také psaní životopisů, motivačních dopisů, příprava na pohovor apod.
Případně se vždy můžete zeptat a domluvíme se. :)

Typy lekcí

Zkušební lekce

Seznámíme se, řekneme si, co potřebuješ a co je tvým cílem během doučování (maturita/zkouška/plynulost ...). Zodpovíme si dotazy a tak podobně. :)

Zdarma / 30 min.
Klasická lekce

1) Chceš (znovu)začít s němčinou a potřebuješ podporu a pomoc, jak se učit, s čím začít nebo z čeho čerpat a jak si to zjednodušit/zefektivnit. 2) Máš za sebou už něco málo, ať už ze ZŠ/SŠ či odjinud a chceš se v jazyce posunout na další úroveň, pokračovat v učení a nezakrnět a duolingo ti nestačí. 3) Připravuješ se na maturitu nebo zkoušku a chceš někoho, kdo ti pomůže s učením se daných témat, slovní zásoby, gramatiky a procvičováním výslovnosti.

250 Kč / 60 min.
Specifická lekce

Němčinu ovládáš, ale psaní životopisů nebo motivačních dopisů ti je cizí nebo potřebuješ trochu dopomoci. Připravuješ se na pohovor někam na brigádu do německy mluvících zemí a potřebuješ fráze, které se od tebe očekávají. Chceš si jen pravidelně procvičovat konverzování v různorodých tématech. Cokoliv "navíc", co není zmíněno v Klasické lekci, spadá sem.

350 Kč / 60 min.