Doučování Španělštiny a AngličtinyTeresa J.

Teresa J.
Účet ověřený:
anglický jazyk - začátečník, čeština pro cizince, španělský jazyk - začátečník
Praha, 11000
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
20% zodpovězených zpráv
11h průměrná rychlost odpovědi

Ahoj! Hola!
Jmenuji se Teresa.
Nabízím výuku cizích jazyků pro začátečníky nebo mírně pokročilé, především španělštiny a angličtiny.

Momentálně nabízím i online hodiny přes skype, MS Teams nebo Zoom.

Cizí jazyky otevírají dveře do světa, otevírají dveře k poznávání, pochopení a proniknutí do jiných kultur. Díky znalostem cizích jazyků se cestování, stává značně jednodušším a zábavnějším, komunikace mezi lidmi je jednodušší a přívětivější. Jazyky nejsou jenom o gramatice a o slovíčkách, ale přináší s sebou celý nový svět, kulturu, historii a způsob života.

Španělštině se věnuji již několik let a nyní studuji Španělskou a Portugalskou Filologii na Karlově Univerzitě v Praze. Díky stipendiu jsem měla možnost studovat 5 měsíců ve Španělsku, ve Valencii a také poznat tuto krásnou zemi. Také jsem strávila měsíc v Argentině a navštívila Chile. Dále jsem absolvovala kurz pro učitele v Institutu Cervatnes, kde jsme se zabývali metodami výuky a měli samotnou praktickou část, kde jsme studenty učili. Španělština se stala mým velkým koníčkem a vášní, kterou chci dále šířit.

Angličtině se věnuji již od školky a snažím se neustále zlepšovat. Absolvovala jsem šestiměsíční studium v Kanadě a také jsem studovala 6 měsíců na Londýnské Univerzitě. Nyní studuji ve velké Británii již druhým rokem na univerzitě. Mám certifikát CPE, s úrovní angličtiny C1.

Přizpůsobím se vašim požadavkům a přáním, jak hodiny uspořádat.
Co se týče místa, preferuji spíše centrum Prahy.
Kontaktní formulář