Ing. Maria K.

Maria Kanakis
Účet ověřený:
řecký jazyk, řečtina, novořecký jazyk, řečtina konverzace
Slovensko, Česká republika
Doučuje i přes skype / internet
100% zodpovězených zpráv
23h průměrná rýchlost odpovědi

Milujete Grécko a grécky jazyk? Naučte sa so mnou tento krásny jazyk ľahkou, rýchlou a zábavnou formou a hlavne s rýchlym výsledkom.
Vyučujem grécky jazyk na všetkých úrovniach. Vlastním certifikát z gréckeho jazyka získaný v Grécku. Hodiny prispôsobujem individuálnym požiadavkám študenta, tak aby už po pár mesiacoch zvládol komunikáciu a pochopil základné pravidlá gréčtiny.
Vyučovanie prebieha cez Skype. Na výučbu používam rôzne výučbové materiály, ktoré Vám vždy poskytnem zdarma.
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.
Teším sa na spoločné hodiny s Vami.
V prípade potreby sa viem prispôsobiť češtine.Reference

Moje nejoblíbenější paní Učitelka! Maria je nejen vzdělaná, ale hlavně velmi příjemná, milá a spolehlivá. Navíc jí nedělá problém přizpůsobit výuku dle potřeb studenta. Studuji novořecký jazyk na vysoké škole a Maria mi v pohodě připravuje doučování dle toho, co právě ve škole probíráme. Její knihovna je výborně vybavená a vždy najde vhodná cvičení či témata k procvičování i konverzaci. Opravdu nevím, jak bych bez její pomoci zvládala náročné studium. Velmi také oceňuji její znalost živé, tedy mluvené řečtiny. Jako průvodce řeckým jazykem a učitelku ji mohu jen a jen doporučit!

Kateřina B. - 7. 9. 2018

María je velmi schopná a velmi příjemná učitelka řeckého jazyku. Na každou hodinu se těším jako malé dítě na ježíška. Hodiny bere velice zábavně, poučně a hlavně s velkým zájmem studenta naučit maximum. Tudíž mohu jen doporučit, pro ty co mají zájem o řecký jazyk a co se týče Řecka samotného.

František N. - 31. 3. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci