Diana R.

Diana R.

Přijímá nové studenty

Diana R.

Přijímá nové studenty

Kvalitní a individuální doučování českého jazyka, hudební teorie a hry na kytaru

  • Doučuje také online
  • Od  400 Kč
Cena Od 400 Kč

Popis

Jmenuji se Diana Rusnaková a studuji na Střední průmyslové škole elektrotechnické Ječné. Mimo studia zaměřeného na programování je mojí srdeční záležitostí český jazyk, ve kterém píši odborné i umělecké texty, též hudba, zejména hra na elektrickou kytaru a hudební teorie, která je klíčová pro pochopení komponování a vnímání hudby.

Zúčastnila jsem se řady soutěží v těchto oborech, konkrétně dvakrát olympiády z českého jazyka, hudební olympiády a Středoškolské odborné činnosti (SOČ).

Dvakrát jsem se účastnila olympiády z českého jazyka v 1. kategorii, v roce 2022 a 2023. Při své první účasti jsem získala 2. místo ve školním kole a následně 6. místo v okresním kole za Prahu 13. Podruhé jsem opět skončila na 2. místě ve školním kole a v okresním kole za Prahu 13 jsem obsadila 17. místo.

Důležitou zkušeností pro mě byla účast na hudební olympiádě ve 2. kategorii v roce 2024, kdy jsem se umístila v bronzovém pásmu s oceněním studentské poroty za citlivé vibrato a „poctivej rock”.

V roce 2024 jsem se také zúčastnila prestižní soutěže SOČ (Středoškolská odborná činnost) v 15. kategorii: Teorie kultury, umění a umělecké tvorby, kde jsem na krajském kole za Prahu obsadila 3. místo.

Naplňuje mě pomáhat lidem porozumět českému jazyku, hudební teorii a hře na kytaru skrze osobní zkušenosti, které jsem získala během mnoha let. Tento aspekt je důvodem, proč jsem se rozhodla věnovat doučování.

Ke každému zájemci o doučování přistupuji individuálně podle konkrétních potřeb. Snažím se o to, aby styl výuky byl pro každého komfortní a efektivní. Mým cílem je, aby výuka byla nejen přínosná, ale také motivující.

Typy lekcí

Standardní lekce

400 Kč / 55 min.