Linh A. Ověřená identita

Linh A.

Ověřená identita
Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Linh A.

Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

doučování matematiky, fyziky, informatiky, českého jazyka a angličtiny

  • Doučuje také online
  • Od  250 Kč
Cena Od 250 Kč

Popis

Ahoj! Pokud hledáš doučovatele, jsi na správném místě! Sama jsem pořád studentkou a ve volném čase doučuji, tudíž si troufám tvrdit, že vím, co studenti chtějí a jak je nejlépe namotivovat k učení. Vím i, jak testovat schopnosti studenta a dokážu se výsledkům přizpůsobit.

Dokážu vytáhnout Tvůj level matematiky, fyziky, informatiky výš a těmto předmětům rozumím, což dokazují i mé úspěchy z olympiád (zlato a stříbro z fyzikální olympiády, stříbro z matematické a účast na mezinárodních olympiádách v informatice).

Češtinu i angličtinu ovládám na úrovni rodilého mluvčího, v češtině jsem profík a angličtinu mám certifikovanou známkou A ze zkoušky Cambridge English Advanced (C2). Určitě Ti dokážu pomoct, ať už se zlepšením známek nebo k získání certifikátů. Zkoušky jsou můj denní chleba.

Typy lekcí

Zkušební lekce

Zkušební lekce slouží k tomu, abys zjistil(a), do čeho jdeš a zda Ti můj přístup vyhovuje. Probereme, co je zapotřebí udělat, jaký typ učení Ti vyhovuje a jak si představuješ kurz.

Zdarma / 20 min.
Standardní lekce

250 Kč / 50 min.
Intenzivní příprava

Pokud potřebuješ zvýšenou pozornost, abys například zvládl(a) přijímačky, důležité zkoušky, test apod., jsem ochotna Tě vést od A po Z v intenzivním kurzu, včetně testů nanečisto.

320 Kč / 50 min.

Fotky a certifikáty